Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Психология без греха

Кто не хотел бы помочь людям разобраться c их психологическими проблемами? Однако для того, чтобы найти лекарство, мы должны понимать две вещи: природу заболевания и в чем заключается истинное психологическое здоровье человека. И то и другое описано в книге Бытия.

Link: http://www.origins.org.ua/page.php?id_story=1611#ixzz3fcO8UzlS 

Благодаря своему обширному опыту, профессор Ричард Портер считается всемирным авторитетом в вопросах исследования человеческого позвоночника. Он восхищается невероятным строением организма человека и свидетельствует о том, что рука Божья очевидна в Его Творении.

Link: http://www.origins.org.ua/page.php?id_story=899#ixzz3fcOGpkQE

Перед нами еще один пример из области планетологии «Ой, ошиблись!». Светские учёные должны сокрушаться оттого, что десятилетиями вводили людей в заблуждение, а не пытаться найти новое ложное объяснение. У них просто нет совести! Знают ли материалисты, каким образом образовалась Солнечная система с её жемчужиной – Землей, на которой есть вода? Ответ прост: Нет, не знают!

Map
0

Коментарі

126.07.15, 17:50

Щодо третього! Звісно має бути соромно. Звідки винекла - не знають, ще й доводять, що вона не плоска, як сказано в біблії.

    226.07.15, 18:06Відповідь на 1 від Big_Erny

    В Біблії навіть вся символіка НЕ є пласкою а кругла.

    Можливо східні чи азійські вчення і подають Землю пласкою.

    Тут особливість Біблії, що вона суворо притримується цілості(канону) і протиставить себе світським поглядам, а значить зберігає своє подання.

      34.08.15, 12:16Відповідь на 2 від Крилами віри

      То який канон? Не вбивати чи вбивати в ім'я бога?

        44.08.15, 16:26Відповідь на 3 від Big_Erny

        Про ім'я Бога ми пройшли у попередньому уроці о там забагато всього.

        Перше ім'я почуте людьми від Бога це Ягве яке плавно перейшло у Єгова(відчуйте різницю), а також Елахім

        Ім'я Бога нагадує переливання кришталевого каміння, важко усвідомити в купі

          54.08.15, 16:27Відповідь на 3 від Big_Erny

          До речі Єгова плавно перейшло у Господь, і причини урок зрозуміло пояснив.

          Та ще багато чого стосовно імені Бога в минулому уроці.

            65.08.15, 21:22Відповідь на 5 від Крилами віри

            Тобто вбивства ви одобрюєте? Ок.

              75.08.15, 22:42Відповідь на 6 від Big_Erny

              Дивіться когось не прибийте я цього не одобрюю.