хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Если Бог сотворил вселенную, то кто тогда создал Бога?

Многие скептики задают этот вопрос. Но дело в том, что по определению Бог является несотворенным Творцом вселенной, который существует вечно. Поэтому вопрос «Кто создал Бога?» является просто нелогичным. Это то же самое, что спросить: ‘На ком женат холостяк?’ Но более опытный собеседник может спросить: «Если для появления вселенной нужна причина, то почему Бог не нуждается в причине? И если Богу не нужна причина, зачем же она нужна вселенной?» Отвечая на этот вопрос, христианам следует использовать следующую логику:

Read more: http://www.origins.org.ua/page.php?id_story=375#ixzz3X63viYo4 


Map
0

Коментарі

123.06.15, 15:45

І хто ж?

    224.06.15, 21:04Відповідь на 1 від Big_Erny

    У мене теж питання: любов є Бог чи Бог є любов?

      324.06.15, 21:15Відповідь на 2 від Крилами віри

      А з якою ціллю цікавитесь?

        424.06.15, 21:29Відповідь на 3 від Big_Erny

        Це найкращий метод знайти спільну відповідь але ж на моє питання вона була в урокі який я скрив з Ваших очей, і перед тим як питати хто створив Бога, треба збагнути повноту Його досконалості, отже Ви не побачили уроку "Совершенства Бога"

        Зараз буду йти на сайт інституту і скачаю урок №3

          525.06.15, 01:13Відповідь на 4 від Крилами віри

          треба збагнути повноту Його досконалостіВажко шукати чорну кішку в темній кімнаті. Особливо якщо її там нема...

            625.06.15, 01:15Відповідь на 5 від Big_Erny

            І хто Вас просвітив цими словами

              725.06.15, 01:16Відповідь на 6 від Крилами віри

              І хто Вас просвітив цими словамиБіблія...

                825.06.15, 01:18Відповідь на 7 від Big_Erny

                Но вы - род избранный, царственное священство, народ святой, люди, взятые в удел, дабы возвещать совершенства Призвавшего вас из тьмы в чудный Свой свет;
                (1Пет.2:9)

                  925.06.15, 01:19Відповідь на 8 від Крилами віри

                  І?

                    1025.06.15, 01:22Відповідь на 7 від Big_Erny

                    Чісто гіпотетично можу припустити, що Бог і справді для людини темний так як 95% космічного простору не зримі ми назвали їх "чорні діри" вони заповнюють більшість простору але всі спостереження вказують, що той незримий простір є дієвим.

                    Отже ми оком не можемо бачити Бога, і вся Біблія говорить, що людина бачить лише славу Бога.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна