хочу сюда!
 

Лара

37 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-42 лет

Ударім тєстікуламі по тємнотє!

Картинка зухвало сперта за посиланням користувача Вы не Я


Свєршилось таварісчі!

Нарешті клята бандеро-піндосівська електрика покинула святі сакральні землі рузкого крима!  Не буде більше вона паплюжити мутний, але мудрий взор рузкого патріота. А то ж, бувало, здійметься посеред ночі рузкий патріот думу думати. Язик після стікломою до піднебіння прилип, труби горять, ноги до заначки не несуть – а тут ще й бандерівське світло на кухні комуналки яяяяаак засліпить! Та як зацідить прямо по ватозвивинам! По всім двом! І гнівом праведним заповнений весь мікрорайон!

Чи то бувало зайде якась няшмяшна інтєлігєнція в сімферопольський ліфт. А там! Батюшки! Абама в кутку насрав! Та ще й пальцем на стінці ліфта намазюкав, що він сам чмо. Не бувати більше такому! Не проникнуть диверсанти у ліфт сакральний без підступної бандерівської електрики. І буде тільки народ рузький православно у під’їзді срати, а не піндоси усілякі.

Одні плюси, простіше кажучи. А тут ще й керівництво кримського, з недавніх пір острова, вийшло з запою, поглянуло на все це та й аж засіяло на радощах. Тємнота – друг молодьожі. Це з ж який чудовий привід підняти рождаємость! Тим паче, що з контрацептивів в криму залишилися тільки гоблінська команда, та й ті штопані. І головне – економія на клофеліні. Ініціатива була прийнята на ура. Зробити свій внесок у справу поповнення вато-кацапського генофонду неандертальською кров’ю  приїхав до криму сам г-н валуєв. Не обійшлося без інцидентів. Г-н валуєв розгубився в темряві і ненароком поповнив заодно й генофонд г-н аксьонова, попри несміливі протести останнього. Празднік удался.

Тим часом, місцеві поліграфічні заклади криму отримали держзамовлення на друк 1млн примірників книги про цілющу силу урінотерапії. Експерти вже прогнозують, що це стане першим кроком для того, щоб відмовитися ще й від бандерівського водопостачання. Проблемним залишається тільки питання транспортування в ялту друкарської машини Кирила та Мефодія, яка завдяки нанотехнологіям не залежить від бандерівської електрики. Очікується, що доставлять її безпосередньо по Керченському мосту.

Ітого, таварісчі, імперія возрождаєтся! В кордонах 17-го року і технологіях 18 століття. Многоходовочка доходить до свого логічного завершення.

5

Комментарии