хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Будні російського дисбату.

<iframe width="560" height="315" src="http://ok.ru/videoembed/7039419855" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
11

Коментарі

130.03.15, 19:22

він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получали

    230.03.15, 21:05Відповідь на 1 від Shnec

    він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получаливмене брат сидів рік 84-85,так що я трохи знаю про це,але щоб таке було він не розповідав,фашисти такого не робили.

      330.03.15, 21:50Відповідь на 2 від Korsar-K

      він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получаливмене брат сидів рік 84-85,так що я трохи знаю про це,але щоб таке було він не розповідав,фашисти такого не робили.ти не знаєш предумов, я був раз проти маски-шоу, тому що потім сцяв кров'ю два тижні, але коли взнав за що, то обурюватися перестав....Наступного разу розводив раніш...не доводячи до гріха.

        430.03.15, 21:56Відповідь на 3 від Shnec

        він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получаливмене брат сидів рік 84-85,так що я трохи знаю про це,але щоб таке було він не розповідав,фашисти такого не робили.ти не знаєш предумов, я був раз проти маски-шоу, тому що потім сцяв кров'ю два тижні, але коли взнав за що, то обурюватися перестав....Наступного разу розводив раніш...не доводячи до гріха.ну маски шоу працюють на совість,тут я і спорить не буду,просто в часи совка в ВВ яке охороняло дісбат служили чурки вони так не били.

          530.03.15, 22:26Відповідь на 4 від Korsar-K

          він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получаливмене брат сидів рік 84-85,так що я трохи знаю про це,але щоб таке було він не розповідав,фашисти такого не робили.ти не знаєш предумов, я був раз проти маски-шоу, тому що потім сцяв кров'ю два тижні, але коли взнав за що, то обурюватися перестав....Наступного разу розводив раніш...не доводячи до гріха.ну маски шоу працюють на совість,тут я і спорить не буду,просто в часи совка в ВВ яке охороняло дісбат служили чурки вони так не били.чурок били... але не проте. Коли був акт безпредела, то єдина можливість довести неправоту показана на відео.хоч і жорстоко, але буває единою можливостю.

            631.03.15, 21:08Відповідь на 5 від Shnec

            він і в нас був не цукор....хлопці з радістю на централ тікали і терміни получаливмене брат сидів рік 84-85,так що я трохи знаю про це,але щоб таке було він не розповідав,фашисти такого не робили.ти не знаєш предумов, я був раз проти маски-шоу, тому що потім сцяв кров'ю два тижні, але коли взнав за що, то обурюватися перестав....Наступного разу розводив раніш...не доводячи до гріха.ну маски шоу працюють на совість,тут я і спорить не буду,просто в часи совка в ВВ яке охороняло дісбат служили чурки вони так не били.чурок били... але не проте. Коли був акт безпредела, то єдина можливість довести неправоту показана на відео.хоч і жорстоко, але буває единою можливостю.тут під цей акт попадають всі підряд,якось однобоко.

              731.03.15, 21:15Відповідь на 6 від Korsar-K

              двох молодих німок12-13 років, гвалтував взвод....дали лише по 8 років.Коли би мене не посадили в одиначку, бив би кожного.

                831.03.15, 21:22Відповідь на 7 від Shnec

                двох молодих німок12-13 років, гвалтував взвод....дали лише по 8 років.Коли би мене не посадили в одиначку, бив би кожного.я служив Альтенграбов потім Форст-Цина,за згвалтування потрібно каструвати це точно.

                  931.03.15, 21:38Відповідь на 8 від Korsar-K

                  стендаль 87-89, на губі тільки по запискам більше 180 діб загалом...
                  але весь час що не на губі - командировки і госпіталь