хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

я не знаю, чи довго він протримається, але він МОЛОДЕЦЬ!

20

Коментарі

117.06.15, 22:02

Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.

    217.06.15, 22:24Відповідь на 1 від Міс Марпл

    Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.мені мона вірити ...моя б на то воля, то я точно буду красти, кажу се чесно та прозоро, але щомісяця я буду звітувати скільки я вкрав я відрощу собі таку харю, що кожен українець котрий захоче в неї плюнути ( а такі зьявляться!).. не промахнеться.....

      317.06.15, 22:25Відповідь на 1 від Міс Марпл

      Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.Конечно с вами не поспорю.... соглашусь.... но эта надежда, надежда она до последнего вздоха живет и так хочется верить в хорошее . . . в его хорошие слова . .. дай Бог , что б его на президентские выборы выдвинули, а то ЕС и США кажется начали понимать с какими немощными дибилами они тут связались в Украине

        417.06.15, 22:28Відповідь на 2 від M1SHANYA

        Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.мені мона вірити ...моя б на то воля, то я точно буду красти, кажу се чесно та прозоро, але щомісяця я буду звітувати скільки я вкрав я відрощу собі таку харю, що кожен українець котрий захоче в неї плюнути (а такі зьявляться!).. не промахнеться.....

          517.06.15, 22:28Відповідь на 3 від MV1

          Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.Конечно с вами не поспорю.... соглашусь.... но эта надежда, надежда она до последнего вздоха живет и так хочется верить в хорошее . . . в его хорошие слова . .. дай Бог , что б его на президентские выборы выдвинули, а то ЕС и США кажется начали понимать с какими немощными дибилами они тут связались в Украинея голосуватиму за Яроша на президентських

            617.06.15, 22:33Відповідь на 5 від Міс Марпл

            Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.Конечно с вами не поспорю.... соглашусь.... но эта надежда, надежда она до последнего вздоха живет и так хочется верить в хорошее . . . в его хорошие слова . .. дай Бог , что б его на президентские выборы выдвинули, а то ЕС и США кажется начали понимать с какими немощными дибилами они тут связались в Украинея голосуватиму за Яроша на президентськихя на тех за Гриценка, а мером Яроша хотел видеть, но..... сука наши парашенки все намешали, козлы

              Гість: ЯВНУТРИ

              717.06.15, 22:33Відповідь на 5 від Міс Марпл

              я тоже

                Гість: ЯВНУТРИ

                817.06.15, 22:34Відповідь на 6 від MV1

                аналогично

                  Гість: ЯВНУТРИ

                  917.06.15, 22:35

                  Михо верю

                    1017.06.15, 22:35Відповідь на 6 від MV1

                    Подивимся, як він буде працювать. Життєвий досвід мене навчив не довіряти словам. Особливо чоловічим.Конечно с вами не поспорю.... соглашусь.... но эта надежда, надежда она до последнего вздоха живет и так хочется верить в хорошее . . . в его хорошие слова . .. дай Бог , что б его на президентские выборы выдвинули, а то ЕС и США кажется начали понимать с какими немощными дибилами они тут связались в Украинея голосуватиму за Яроша на президентськихя на тех за Гриценка, а мером Яроша хотел видеть, но..... сука наши парашенки все намешали, козлычимось мені Гриценко не подобається... Краще вже тоді рейдер Корбан...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна