Вид:
короткий
повний

Імперія добра

Як тебе не любити?

  • 03.02.08, 12:07






Як тебе не любити, Полтаво моя?

Маленький Українець -08 (керівництво з експлуатації)

Модель «Маленький Українець-08» «МУ-08» являє собою вдосконалену версію попередніх розробок моделі «МУ-3,14» від дегенеральних конструкторів Миколи Кривавого-2, ділових близнят Лєніна-Сталіна, технічної упир-групи косіора-постишева та сучасного (від слова «сука») КБ «Кравчук-Кучма & Тобаччнегі».

Модель «МУ-08» призначена для задоволення широкого кола природних потреб слуг народу. Має цілком пристойний вигляд, пристосований до дуалізму сьогодення – вмикається як за західними, так і за східними стандартами, мовою інтерфейсу
залишається, як і в попередньому варіанті, суржик найкращого зразка «Serdyuchka-ART».

Модель «МУ-08» має
вже знайомий сталий діапазон базових функцій, як-то: «тримання дулі у кишені», «швидке окопування за хатинками з краю», «підхід до потрібних дзядзі-цьоці з «чим Бог послав…». На жаль, функція «заламування шапки та надлєжащєє почтєніє» весь час виходить з ладу, що спостерігалося і у попередніх
розробках. Однак, запропонована модель оснащена підсиленим блоком «рятуйсь, забудовники прийшли!», що добре зарекомендував себе під час випробувань.


Надані зміни:
- кнопку «Майдан», яка активно використовувалась у передостанній розробці, заблоковано. Замість неї введений новий гральний блок «Замовляй мелодію», для чого модель має два вхідно-вихідних порти. Перший знаходиться на передній панельці і
являє собою щілинку для дрібних грошей (цікаво, що вкинуті гроші ні разу не були знайдені). Другий розташований у задку, в нього вставляється спеціальний ключик. Шляхом повороту ключика вмикається дисплей, поруч з яким знаходиться перемикач, що змінює на замову кольоровий фон на дисплеї (жовто-гарячий з залякуючими елементами
кінської збруї, білий з валентинками, червоний з масонсько-православними привидами, суворо-небесний (у цій версії ще без клітинок) тощо). Базове звукове супроводження - «ганьба!» і «геть!» за допомогою вкидування додаткових монеток може доповнюватися вигуками «Ющенко», «Тимошенко», «Балога» «Янукович» «теща», «НАТО» «начальник»
відповідно до вибраного кольору.

- одна з найбільш популярних кнопок на попередніх версіях «ховайся, міліція з народом!» замінена на «диви, шо міністр робе!». Після натиску на цю кнопку «МУ-08» на якийсь
час завмирає, і всі інші функції не працюють. Той же ефект ступору з’являється і при появі на дисплеї знайомих до сверблячки користувачів «МУ-08». Треба зауважити, що останні, надивившись на передові російські моделі, не раз зверталися до розробників з вимогою вставити команду «оковиту пити, нас любити». Але багаторазове тестування показало неповну сумісність програми з нашою моделлю – працює лише перша частина
команди до коми. Що ж стосується другої частини, розробники всіляко намагалися вживити її у різні вузли, але кожного разу це приводило до незапланованої появи на дисплеї відомої комбінації з трьох, інколи з одного пальця.

Живлення:
- попередні версії «МУ» традиційно працювали на салі. Спроба перевести модель на енергію телевізійного потоку, виражену у піховшеках, очікуємих результатів не принесла, хоча, наприклад, російська модель «Путтінг» чудово працює на аналогічному
місцевому джерелі з напругою всього 2 леонтьєва на тиждень. Вірогідно, у нашому випадку сало назавжди заблокувало відповідні рецептори. Ідея щодо підключення моделі до туркменських газів вже дійшла до стадії фінансування, як раптом виявилося, що «МУ-08» функціонує самостійно і безперебійно. Всі намагання визначити джерело живлення ні до чого не привели. Отже, на жаль, відшкодувати ПДВ за витрачену енергію з цією моделлю навряд чи вдасться.

Гарантії:
- не даємо. Самі не знаємо.

Умови зберігання – не класти біля телевізорів під час звернення президента.

Ціна – комерційна таємниця. Всякого разу обговорюється з моделлю на вушко (пам’ятати про щілинку!).

Термін придатності – доки не вибухне.

*******

Сподіваюсь скоро вибухне і кожен маленький українець перетвориться на справжнього Великого Українця.

Запрошую до співтовариства "Імперія добра"

Давайте писати разом про все, що наболіло у житті. Запрошую Вас стати учасниками і модераторами нашого співтовариства. Переконаний: нас читатимуть і робитимуть висновки. Ми будемо вчитися і вчити інших.

Давайте керуватися тут таким девізом: "Якщо не я, то хто. Якщо не зараз, то коли".

Как не крути (фотожаба)


Как не крути - Юля получается...
Кто будет следующим Президентом Украины?

67%, 30 голосів

9%, 4 голоси

2%, 1 голос

22%, 10 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Луценко vs Черновецкий (фотожаба)



Кто победит?

48%, 32 голоси

5%, 3 голоси

47%, 31 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

У Полтаві буде пам'ятник Івану Мазепі

Депутати Полтавської міської ради 11 січня на позачерговій сесії ухвалили рішення, яким дозволили будівництво пам`ятника гетьману Івану Мазепі.

Як передає кореспондент УНІАН, мер міста Андрій МАТКОВСЬКИЙ заявив, що депутати узгодили розташування Музею українського козацтва і поряд з ним - пам`ятника гетьману Івану Мазепі на території заповідника «Поле Полтавської битви».

«Оцінки були різними, але переписувати історію - річ марна. Хай краще приїжджають до
Полтави туристи, молодь зі всієї України і на місці роблять власні, незаангажовані висновки щодо нашого непростого минулого», - сказав А.МАТКОВСЬКИЙ.

Міська влада на будівництво музею і пам`ятника планує виділити кошти з держбюджету (субвенція у розмірі 9 млн. грн.), кошти місцевого бюджету і спонсорів.

Як повідомляв УНІАН, у 2005 році безрезультатно завершився конкурс на проект пам`ятника гетьману Івану Мазепі в Полтаві, оголошений виконкомом міськради. Виходячи з ситуації, міськвиконком ухвалив рішення про проведення нового конкурсу з більш ясними і конкретними умовами.

Проти встановлення пам`ятника виступали представники Партії регіонів.

Полтава - мой любимый город

Нашел в Интернете хорошую фотосессию о Полтаве. Делюсь ею с Вами. Она тут.
Как Вам мой город?

Хто стане наступним Президентом України?

Голосуйте та коментуйте свій вибір.

51%, 25 голосів

6%, 3 голоси

10%, 5 голосів

8%, 4 голоси

8%, 4 голоси

16%, 8 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна