хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

У Полтаві буде пам'ятник Івану Мазепі

Депутати Полтавської міської ради 11 січня на позачерговій сесії ухвалили рішення, яким дозволили будівництво пам`ятника гетьману Івану Мазепі.

Як передає кореспондент УНІАН, мер міста Андрій МАТКОВСЬКИЙ заявив, що депутати узгодили розташування Музею українського козацтва і поряд з ним - пам`ятника гетьману Івану Мазепі на території заповідника «Поле Полтавської битви».

«Оцінки були різними, але переписувати історію - річ марна. Хай краще приїжджають до
Полтави туристи, молодь зі всієї України і на місці роблять власні, незаангажовані висновки щодо нашого непростого минулого», - сказав А.МАТКОВСЬКИЙ.

Міська влада на будівництво музею і пам`ятника планує виділити кошти з держбюджету (субвенція у розмірі 9 млн. грн.), кошти місцевого бюджету і спонсорів.

Як повідомляв УНІАН, у 2005 році безрезультатно завершився конкурс на проект пам`ятника гетьману Івану Мазепі в Полтаві, оголошений виконкомом міськради. Виходячи з ситуації, міськвиконком ухвалив рішення про проведення нового конкурсу з більш ясними і конкретними умовами.

Проти встановлення пам`ятника виступали представники Партії регіонів.
8

Коментарі

112.01.08, 13:13

"Проти встановлення пам`ятника виступали представники Партії регіонів."
Коли в нашій Державі будуть ставити пам"ятники "загиблим поетам й героям", а не катам і "повіям"!!!?

    Гість: ogirok

    212.01.08, 13:40

    Я теж за пам'ятники поєтам. У мене таке відчутя, що на Західной Україні, націоналізм.

      312.01.08, 14:05

      Ну нарешті!!! Ще б леніна прибрати з площі...

        412.01.08, 15:24Відповідь на 3 від NATALI_YA

        Ну нарешті!!! Ще б леніна прибрати з площі...Підтримую! На смітник історії його.

          512.01.08, 15:27Відповідь на 2 від Гість: ogirok

          Я теж за пам'ятники поєтам. У мене таке відчутя, що на Західной Україні, націоналізм.При чому тут Західна Україна? Ви не знаєте де знаходиться Полтава?

            612.01.08, 15:29Відповідь на 1 від Mamay_

            "Проти встановлення пам`ятника виступали представники Партії регіонів."
            Коли в нашій Державі будуть ставити пам"ятники "загиблим поетам й героям", а не катам і "повіям"!!!?
            Це Мазепа, по Вашому, кат чи повія?

              Гість: ogirok

              712.01.08, 16:30Відповідь на 5 від блогер

              Я теж за пам'ятники поєтам. У мене таке відчутя, що на Західной Україні, націоналізм.При чому тут Західна Україна? Ви не знаєте де знаходиться Полтава?Я знаю где находится Полтава. Надо было второе предложение отдельным постом написать.

                812.01.08, 20:08Відповідь на 6 від блогер

                "Проти встановлення пам`ятника виступали представники Партії регіонів."
                Коли в нашій Державі будуть ставити пам"ятники "загиблим поетам й героям", а не катам і "повіям"!!!?
                Це Мазепа, по Вашому, кат чи повія?
                Я не коректно висловився! Мазепі пам"ятник і музей - обов"язково!!!
                Я про інше: партія регіонів проти - а коли в Одесі ставили памятник царській шльондрі, то всі за???

                  913.01.08, 12:11Відповідь на 8 від Mamay_

                  Я проти.

                    Гість: Мокош

                    1013.01.08, 18:25

                    краще б дитячому будинку дали гроші, відркмонтували джороги або каналізації, чим пам'ятники ставити БУДЬ-КОМУ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна