хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ловимо мисль


Map

1

Коментарі

Гість: Malef(banned)

115.11.14, 01:29

Асус P5LD2 прослужил без нареканий 6 лет )
чичас Гигабайт Z77X-D3H - поглядим...

а про китай кондеры еще в общаге знакомый плевался...

    Гість: Вуйко Любко

    215.11.14, 01:35Відповідь на 1 від Гість: Malef(banned)

    Материнки і відяхи - однозначно Асус. В гігабайтовських матєрях паршиве живлення проца. Відяхи теж часто храмають....

      315.11.14, 01:37Відповідь на 1 від Гість: Malef(banned)

      Хм... у мене АСУС служить більше 6-ти з 2008

      Всі конденсатори в основному Китай

      Однак є терміном в 3-ри роки а є 20, і ціна різниця.

      Те, що він показує ще ніколи не бачив але в коментарях ролика вніс поправку(під його відеом)

        Гість: Malef(banned)

        415.11.14, 01:50Відповідь на 2 від Гість: Вуйко Любко

        Материнки і відяхи - однозначно Асус. В гігабайтовських матєрях паршиве живлення проца. Відяхи теж часто храмають....ну хз на счет матери гигабайт.. или по спецификации запитку можно сравнить?
        видяха у мя MSI GTX660 Twin Frozr - тихая и холодная.. и лучше асуса разгоняется. гигабайтовскую не рискнул брать. кстати у дружани уже узнавали на счет причины перегрева Асуса 660, что довольно странно, так как слышал что тоже холодная и довольно надежная карта

          Гість: Malef(banned)

          515.11.14, 01:50Відповідь на 3 від Крилами віри

          моя тоже рабочая, но лежит мертвым грузом за ненадобностью.. пока что

            Гість: Вуйко Любко

            615.11.14, 01:56Відповідь на 4 від Гість: Malef(banned)

            Якщо в тебе мать гігабайт, і відяха МСІ, і це залізо працює коректно - тобі випав щасливий білет. Я не говорю про конкретні моделі, я про надійність виробників взагалі....

              Гість: Malef(banned)

              715.11.14, 02:10Відповідь на 6 від Гість: Вуйко Любко

              Якщо в тебе мать гігабайт, і відяха МСІ, і це залізо працює коректно - тобі випав щасливий білет. Я не говорю про конкретні моделі, я про надійність виробників взагалі....не слышал что бы видюхи MSI вызывали нарекания...
              а про модели - зря, они бывают удачные и не очень у разных производителей

                Гість: Вуйко Любко

                815.11.14, 02:17Відповідь на 7 від Гість: Malef(banned)

                Я в курсі, попадали мені Асуси і глючні і мертві і певні моделі зі стандартним маразмом. Але загальна тенденція від того не міняється. Через мої руки пройшло кілька сотень компів і ноутів, трохи побачив чудес...

                  915.11.14, 02:20Відповідь на 7 від Гість: Malef(banned)

                  моделі обмежуються часом обслуговування виробником як нові версії БІОС для нових комплектуючих, і все нові процесори не купиш.

                  Ну майстерні як бачимо живуть.

                  У мене довелось купити процесор в б/у і підходить під БІОС і не поганий.