Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Хто боїться нести ПК в майстерню?

Ну, що будемо промивати мозги комп'ютеру(для чистоти його життя)? Стоющий(простий) матеріал. Тільки відмічу помічену деталь: в корпусі представленого системника немає вдувного кулера(собі я вже поставив), і думаю... це одна з причин такої кількості пилюки, що ми побачили в сюжеті. Вдувний кулер нагнітає тиск з середини корпусу і це обмежує втягування пилюки кулерами які є в БЖ і на видув(ці кулери всмоктують пилюку). Теорія не перевірена, і за це літо розберусь але вже зараз треба мені смазати кулер на ЦП і видувний та прочистити їх.


Map
2

Коментарі

112.05.14, 07:21

Дя-ку-ю!!!
Дай Боже, щоб ця замітка потрапила на очі більшості з виробників різноманітної техніки.
Комп"ютер - це комп"ютер, а от літак.... чи авто...
скільки ж там може бути пилу у важкодоступних місцях?...
я вже мовчу про космічний корабель....

    212.05.14, 17:05Відповідь на 1 від vitannya17

    Як робити все вчасно і регулярно(профілактика раза два на рік чи хоч раз на рік) то за 5 років у мене реально пилі не було і без вдувного кулера.

      312.05.14, 18:34

      коли купується техніка, реалізатор, як правило, на таких речах наголошує.
      Про профілактику тощо.
      Але люди по різному до цього ставляться.
      добре, коли все робиться вчасно.

        412.05.14, 18:40Відповідь на 3 від vitannya17

        Добре коли відкриваються істини: пилюка скрізь але праведний завжди чистий!

        Добре. Сьогодні я виведу тему(для закладки в цей гурт) про те як зібрати ПК(просто складання блоків у корпусі) Наприклад як вмонтувати твердотільний вінчестер і т. п.