хочу сюда!
 

ajnbybz :)

62 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 58-64 лет

Як залучити самця, або математика фізіології.

(для жінок розумних).
Природа до…, не скажу досконала – скажу доцільна. Головний інстинкт усього живого – виживання і в першу чергу роду, виду, зграї … . На початку виживання стоїть – відтворення. Риба відкладає математично не відповідну кількість ікринок заздалегідь завелику до кількості майбутніх виведених мальків. Бджолина сімя відпускає забагато роїв, щоб забезпечити створення хоча б декілька нових сімей. Бджолина матка здійснює спаровування з 10 -17 трутнями, щоб гарантовано відтворити нову, життєздатну, продуктивну бджолину сімю.
Най поширений природний баланс у співвідношенні самок і самців завжди відтворює більшу чисельність самок. Це особливо помітно у тих видів, де ризик продуктивної неповноцінності самців не великий. У домашньому господарстві Людина регулює співвідношення самців і самок серед тварин і птиці з міркувань фізіологічної доцільності і гарантованої достатності.
Людина стала пріоритетом сучасної Природи і має змогу сама облаштовувати власне життя. Якщо відкинути штучний вплив на згадане співвідношення, залишається лише перерозподіл наявного. У різних суспільних формаціях це відбувається дещо різними шляхами: від «Усі самки спільноти належать усім самцям», через вільне утворення і скасування тривалих, але не формалізованих пар, до формального узаконення полігамних родин під релігійним захистом, мусульмани.
Мусульманська релігія є наймолодшою і, певним чином, гуманнішою до жінок, бо не залишає їх «безхозними». У нашому суспільстві жінка у демографічному плані «кинута на призволяще», хоча сама є найбільшим «гальмом», як найвпливовіший чинник суспільної думки.
Полігамний шлюб – формальна реєстрація декількох шлюбів для однієї особи на підставі взаємної згоди – є прагматичним вирішенням сучасної демографічної політики в цивілізованому суспільстві. Без сумніву, подібні сімї «підпільно» існували завжди. У випадку узаконення найбільше виграють народжувані діти, вони завжди матимуть формального батька. По мірі прийняття суспільством полігамного шлюбу, зміниться свідомість багатьох жінок, стане більш лояльною. Для певної частини родин буде підстава вийти з «підпілля». Ми можемо стати свідками полігамних шлюбів обидвох статей. Хтось з вас скаже що часто навіть один шлюб не реєструють, живуть, так званим громадянським. Але мова йде не лише про обовязок, а, в першу чергу, про узаконене право громадян.
Конкретні «продвинуті» жінки, для яких це питання не є гальмуючою проблемою, без сумніву хоч трішки щасливіші інших – не настільки продвинутих. Маємо приклади розгалужених родин серед публічних персон: акторів, художників та ін. Врешті решт Людина є найбільшою цінністю. Життя одне, І як ти його доживатимеш, залежить од тебе самого на протязі усього твого життя. Альтернатива – самотність (не парність) аж до віка домовини.
Хтось же мусив підняти цю, на початку не вдячну тему, як вигрібати радіацію Чорнобилю. Корисливих намірів я, пенсіонер, не маю, майже. Щасти вам.
6

Комментарии

129.03.13, 20:34

девачки, пачитаете, потом у двух славах расскажите...

  229.03.13, 20:34

  як зручно мужчині))))

   Гость: аноним-----

   330.03.13, 08:21

   Ху*** все, треба перероблювати.

    430.03.13, 11:27

    Не люблю математику здавна, але цікаво