Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Наука і життя

Колись вичітав тому і кажу: виявляється з 35 років у людини починають інтенсивно випадати мізки було названо величеньку суму клітин які випадають за добу. Це наукові висновки отже нічого не вдієш. Я здогадуюсь, що це нормальне явище пов'язано з тим, що частина функцій в людини на момент зрілості вже не потрібна як ріст та інше... отже мізки розвантажуються і починається найголовніше то виявлення унікальності в людини і це не закінчується до старості. Вперше я побачив кольоровий сон, і дуже ясно, я побачив на небі Веселку(радугу) і всього з двох кольорів жовтий і блакитний. Як відомо Веселка є знаком миру. І так: на Новий рік ми відчули хвилю любові, а під Різдво знак миру, що цікаво: Любов і Мир це як ми вивчали коли проходили курси "Дари Святого Духа" і "Плоди Святого Духа" є плодами Святого Духа, і тоді ми навіть відкрили для себе, що за кілька років при нашій памяті, Україна не принесла більшості тих плодів...! І все ж збережемо в своєму серці ці дві ознаки, так просто вони не дадуться без віри. До речі: вітаємо з днем народження друзів порталу http://blog.i.ua/community/4026/1618518/ 


Map
0

Коментарі