Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Наша школа

Дивовижна відвертість: щойно нам признались, що освіта яку ми пройшли, завела в тупік, і ми втратили розуміння того що з нами http://blog.i.ua/user/7073051/1618347/#advA_advC_1618347_22534635  читаємо коментування в замітці "Украина, которая нам нужна"

Чи не в тому біда де і хто нас вчів?

Я уже знаю украинский язык, но боюсь писать с ошибками. Об Украине говорю не с сарказмом, а с непониманием того, что стало в последнее время происходить. С непониманием и неприятием. Гуманный человек не может оправдывать войну и убийства. А происходит сейчас именно это. Мои предки говорили: Понять - значит простить.

До речі: третій рядок моєї відповіді це з інституту який ми проходимо зараз по BBN

"Коли до народу звертаються чужою мовою це знак, що Ви його проклинаєте."


Map
0

Коментарі

16.01.15, 16:33

Може хтось вважає, що я загнув, і мало хто знає "Теорію гуманності" а насправді ця теорія глибоко вшита у нашу свідомість

    26.01.15, 16:37

    Хизин президент яны йылда татарча хюйляны. Так що цэ вас не ображало? Столько сейчас англицизмов, ой скорее американизмов вокруг, не бесит? Даз нихт цу гут. Замарачиватся не стоит я думаю.

      36.01.15, 16:42Відповідь на 2 від HOT_TABych

      Само BBN з США та вони транслюють на восьми мовах світу.

      Найчастіше ПО чи укр. мовою ПЗ від Майкрософт завжди містить укр. мовний інтерфейс, а також приємно, що рос. соціальні сервіси як ВКонтакте чи Яндекс чи інше мають укр. мовні інтерфейси.

      Тому Росія мене не ображає, а ображають ті хто у "масках"

        46.01.15, 16:47

        Канада як приклад. Двумовна краiна. Французска та англiiска мова.

          56.01.15, 17:33Відповідь на 4 від HOT_TABych

          Ну в СССР третьим языком был немецкий

          В Украине русский потому, что мы его понимаем.

          Может я ошибусь но второй язык это как бы язык врага

          Вот России трудно они не знают многих языков республик, и наверное даже языка чукч.

          Дело не в том. Когда я обращаюсь к России то на украинском говорить не стану в принципе потому, что этим я не смогу передать к ним любовь.