Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Я - Греція


Я Греція. Я не хочу нічого вирішувати. Я хочу бабла. 

(сучасна інтерпритація вислову "Я девочка...Я не хочу ничего решать..Я хочу  платье...")
6

Коментарі

16.07.15, 19:07

нену ладно мы о своем там что-то додумываем, всихда знаем хто шо украл и как оно на самом деле, но нам ли судить что там в греции происходит?

    Гість: R-nik

    26.07.15, 19:12

    Це нагадуе Донбляс трохи бiльш року тому, "Вiдшматуемо побiльш Украiни, i до рашi"... Тiки путлиру цей апiндецит нiдочого, йому потрiбна ракова пухлина в Эвропi, Тiки в Эвропi не дурнi, i знають вiддати Украiну, зараза пiде далi. I так проникаэ то в Болгарiю, то Грецiю розхитуэ, то мiцнiсть Шведських кордонiв вимiря... Зараза вона i э зараза.

      36.07.15, 19:16Відповідь на 1 від Manana

      ну вони ж про нас говорять ! http://blog.i.ua/community/5846/1698757/

        46.07.15, 19:45Відповідь на 2 від Гість: R-nik

        зараза!

          56.07.15, 19:48Відповідь на 3 від Міс Марпл

          ну вони ж про нас говорять ! http://blog.i.ua/community/5846/1698757/греки?

            66.07.15, 19:50Відповідь на 5 від Manana

            Подивись те відео, вони ділять Україну на хорошу і погану, причому хороша - це не ми з тобою.

              76.07.15, 19:55Відповідь на 6 від Міс Марпл

              Подивись те відео, вони ділять Україну на хорошу і погану, причому хороша - це не ми з тобою.та хрен с ними, это их личная головная боль. Если это имеет такое уж колоссальное значение (охренеть! мнение толпы никому не ведомых греков!), то, наверное, надо на греческих ресурсах рассказать свою точку зрения. Я так думаю, в Зимбабве или хто там луччий друх россии, тоже гонят на Украину, только, наверное, с интернетом там проблемно, так не переться же туда

                86.07.15, 19:57Відповідь на 7 від Manana

                не тертиму твої ками, і не мрій!

                  96.07.15, 19:58Відповідь на 7 від Manana

                  по темі: я на українському ресурсі і маю повне право обговорювати що хочу, якщо грекам/кацапам/зімбабве не подобається - двері відкрито, ніхто не тримає

                    106.07.15, 20:18Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    по темі: я на українському ресурсі і маю повне право обговорювати що хочу, якщо грекам/кацапам/зімбабве не подобається - двері відкрито, ніхто не тримаєта конечно имеешь я ни в коем случае не указываю кому что где писать. Это мое мнение просто. Я тут задумалась, это ж каких жахлывых картинок и историй можно в Зимбабве про украину, гейропейцев, америкосов понарассказывать

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна