Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Про український рок

Питання до всіх -- хто знає цікавих українських рок-музикантів? Бо дуже хочеться трохи поновити свою колекцію українського року, яка на сьогодні у мене складається з таких команд, як ВВ, Гайдамаки, Борщ, Брати Гадюкіни. Може, хтось ще підкаже щось цікаве? Бо дуже хочеться знайти щось таке, що захотілося б слухати.  

9

Коментарі

Гість: dunklerGeist

13.03.08, 19:18

Океан Ельзи - рок, але легкий

    Гість: g00r

    23.03.08, 19:21

    Братья Карамазины,Мертвый Пiвень,Плач Эремii,

      33.03.08, 19:29

      Додам групу, яку варто слухати ("Кому вниз" Вони виконують етнічний рок (готика), є переспівані нвіть твори Т. Г. Шевченка! Мотиви в піснях сягають далекого минулого наших предків, а також славного минулого січових стрільців. Є і сучасні мотиви...

        43.03.08, 19:32Відповідь на 1 від Гість: dunklerGeist

        Океан Ельзи - рок, але легкийТо скоріше, попс-рок

          53.03.08, 19:35Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

          Вони виконують етнічний рок (готика)Готика -- це етнічний рок Але якого етносу?

            Гість: Ogin

            63.03.08, 19:43

            Язичницька группа "Чур" мені дуже подобається!

              Гість: ношу_кеди

              73.03.08, 19:46

              слухав ТОстер?!

                Гість: Зелена

                83.03.08, 19:50

                Тінь Сонця, Вій, Сокира Перуна, а також молоді гурти такі як Н.Три, Татхагата, Моторола, Тостер, Фліт, Ауткрай, Карпа, Фактично самі, ТіК....

                  93.03.08, 19:53Відповідь на 7 від Гість: ношу_кеди

                  слухав ТОстер?!Нє, а де скачати можна:?

                    103.03.08, 20:32Відповідь на 5 від Dmytro-V

                    Вони виконують етнічний рок (готика)Готика -- це етнічний рок Але якого етносу? Готичний рок - це просто такий його стиль. Цей стиль не означае, що це обовязково етнічна наша музика - ти неправильно зрозумів. Але "Кому вниз" просто виконуе свої композиції в такій "готичній" манері, оспівоючи по філософски історію нашого українського етносу. А взагалі ця група на любителя, далеко не всі рокфанати сприймають їх творчість.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна