хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Метал з пісків Сахари

Я люблю метал. А ще я люблю східну музику, арабську зокрема. І тому час від часу цікавлюся, що відбувається на східній рок- і метал-сцені в надії вихопити який-небудь цікавий сплав європейської та арабської культури. Щось, звичайно, знаходилося, але рівень композиції, виконання, запису завжди відбивав бажання слухати далі. "Інтернет-група" Al-Qaynah, яка складається з ентузіастів по всьому світу, що один одного ніколи й не бачили, записала багатообіцяючі демки, хоч і невисокої якості, але з чудовими ідеями. Але на демо-записах все і заглохло.

Індійська прог-команда Motherjane писала, принципі, досить цікаву музику, хоч вона і швидко набридає. Але в останньому альбомі вже немає чого слухати, скотилися в якийсь занудний поп-рок...

І хто б міг подумати, що в Тунісі, в цій маленькій та зовсім небагатій країні на краю великої пустелі ховається прог-метал команда, якій не соромно показатися на світовій сцені поруч з глибами на зразок Dream Theater i Symphony X (що вони останнім часом і почали робити). Отже, до вашої уваги Myrath


7

Коментарі

118.05.13, 22:56


Ото дивина ніколи ще не чув туніський метал

    214.06.13, 00:17

    колоритно

      37.07.13, 14:46

      Позабавило. Вокалист чем-то Киркорова напоминает