хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

В'яжемо для діток


Люблю в'язати дитячі речі.


5

Коментарі

112.06.13, 09:34

    212.06.13, 09:35Відповідь на 1 від Анна-Марія

      312.06.13, 09:39

      краса. слоник мене підкорив

        412.06.13, 09:55

        а я через те що коли була мала жили скрутно і носила все вязане мамою, зараз геть не люблю вязані речі... хоча мама дуже гарно вязала але в мене вязані речі асоціюються лише зі скрутою...
        інша річ це речі вязані гачком, то зараз шик

          513.06.13, 09:24Відповідь на 3 від bestiaya

          дякую, слоник з мультика про Петю П'яточкіна, пам'ятаєте?

            613.06.13, 09:42Відповідь на 4 від inga___

            поважаю вашу думку, але хочу заперечити. Знаю, що в'язання асоціюється зі старенькою бабусею, що в'яже внукам шкарпетки довгими зимовими вечорами. Але, погодьтесь , що вив'язані власноруч турботливою мамою чи бабусею речі з натуральної вовни набагато кращі , корисніші , красивіші і оригінальніші , ніж куплена в дорогому супермаркеті чи бутіку синтетика. Вибачте за багатослів'я, але я дуже палка прихильниця в'язання, і вас запрошую приєднатись до товариства в'язане задоволення. Гачок мені також подобається, хоча я вважаю, що він більше пасує для вив'язування ажурних скатертин чи серветок., ажурні кофтинки виходять якісь надто діряві

              713.06.13, 10:06Відповідь на 6 від maula

              у мене немає асоціації саме з старенькою бабусею тому що в мене є знайомі дівчата які вяжуть... натуральні речі звичайно кращі, особливо коли це ручна робота
              просто в мене таке сприйняття їх... вони мені здаються громіздкими і незручними, а вовна щей кусючою... я і магазинні вязані речі не надто люблю...
              от носочки дитині взимку це дійсно річ
              а скатертини і серветки у мене вдома не живуть, я навіть при бажанні не знайду їм місце... а діряві кофтинки і сарафани то дійсно моє і дуже мені подобається
              не вважайте за образу, просто ми різні і з різними смаками...
              я не люблю ні спицями ні гачком вязати але я люблю шити вручну, або прикрашати вже готові речі з помічью голки

                813.06.13, 10:28Відповідь на 5 від maula

                дякую, слоник з мультика про Петю П'яточкіна, пам'ятаєте?тому і підкорив)) це і мій улюблений мультик))

                  915.06.13, 19:51Відповідь на 7 від inga___

                  Вдячна вам за коментар. Дякую за розуміння, і зовсім не ображаюсь, кожен має свій смак, своє захоплення. Бажаю вам успіхів у ваших роботах, сподіваюсь, похвалитесь своєю творчістю.

                    1015.06.13, 19:51Відповідь на 8 від bestiaya

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна