хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Для нашей гостьи в сообществе ВЕЛИКАЯ ОПЕРА Сладкоежка777

7

Коментарі

Гість: honeyeater

115.01.12, 21:31

ого аж не зручно!!!! просто до нас 30 січня приїжджає московська трупа з виставою сказки венского леса" оперетта а не вистава. я білет взяла бо чула дуже гарні відгуки а тепер бачу чи чую що буде класно. ой скорішеб це 30 січня.

    215.01.12, 21:34Відповідь на 1 від Гість: honeyeater

    огоаж не зручно!!!! просто до нас 30 січня приїжджає московська трупа з виставою сказки венского леса" оперетта а не вистава. я білет взяла бо чула дуже гарні відгуки а тепер бачу чи чую що буде класно. ой скорішеб це 30 січня.Ну только обещайте что поделитесь своими впечатлениями от увиденного !

      Гість: honeyeater

      315.01.12, 21:37Відповідь на 2 від kleo@@@@

      огоаж не зручно!!!! просто до нас 30 січня приїжджає московська трупа з виставою сказки венского леса" оперетта а не вистава. я білет взяла бо чула дуже гарні відгуки а тепер бачу чи чую що буде класно. ой скорішеб це 30 січня.Ну только обещайте что поделитесь своими впечатлениями от увиденного !та писати я не дуже от сфоткати можу!!!!

        415.01.12, 21:39Відповідь на 3 від Гість: honeyeater

        огоаж не зручно!!!! просто до нас 30 січня приїжджає московська трупа з виставою сказки венского леса" оперетта а не вистава. я білет взяла бо чула дуже гарні відгуки а тепер бачу чи чую що буде класно. ой скорішеб це 30 січня.Ну только обещайте что поделитесь своими впечатлениями от увиденного !та писати я не дуже от сфоткати можу!!!!Ну хорошо покажете значит фотки !

          515.01.12, 21:39

          надо поставить эту мелодию на звонок в телефоне

            615.01.12, 21:41Відповідь на 5 від Panya

            надо поставить эту мелодию на звонок в телефонеО прекрасный выбор !

              Гість: honeyeater

              715.01.12, 21:43

              вальс цветов напевно знають і люблять усі. а ти знаєш я не вмію вальс танцювати........

                815.01.12, 21:52

                Как раз слушал Вальс Цветов....

                  915.01.12, 21:53Відповідь на 7 від Гість: honeyeater

                  вальс цветов напевно знають і люблять усі. а ти знаєш я не вмію вальс танцювати........НУ не расстраивайтесь !Никогда не поздно научиться !Я танцевала ну это было так давно !Еще в школьные годы !

                    1015.01.12, 21:54Відповідь на 8 від Арристарх

                    Как раз слушал Вальс Цветов....Вот как бывает !Мысли совпадают !

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна