Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

початок1?

Сьогодні я це зробив! Я провчив цього задаваку-воротаря!!! Я, і тільки я, розмочив його ворота! Тож вдасться і це.
Я знову пірнув. Там в глибині ховався шпиль церкви, яка кілька століть тому пішла під воду. Вважалося, що коли доторкнешся до шпиля, збудеться найзаповітніша мрія...
"Ще одна спроба і все, - подумав я, виринувши за повітрям. - Джон вже хвилюється."
Я набрав побільше повітря в легені й з силою пірнув. Коли я розчарований вже надумав виринати, у темній каламутній воді я побачив його. Заповітний шпиль! Кілька сильних гребків і я його торкнувся!
Легені вже боліли від стримуваного повітря, треба було вибиратися на поверхню.
3

Коментарі

16.11.07, 16:16

гм... а яка, власне, стать у автора замітки???

    26.11.07, 16:37Відповідь на 1 від Icebear

    стать автора - жіноча
    просто сам твір обмежень не має,
    головним героєм можна зробити як чоловіка, так і жінку, помістити події у будь-яку країну з існуючих чи придуманих і т.д. суть у кількості варіантів, які можливо створити завдяки фантазії

      36.11.07, 17:05Відповідь на 2 від Slava13

      просто сам твір обмежень не має,
      "я це зробив", "розмочив", "пірнув" і т.д. - в українській це все обмеження оскільки однозначно ідентифікує стать героя.

        46.11.07, 17:09Відповідь на 3 від Icebear

        я це розумію, але це просто спроба почати, я не бороню в Вашому варіанті замінити всі ці дієслова на відповідні жіночого роду.
        до того ж - навіщо ускладнювати собі життя і починати писати англійською, у якій цей текст не мав би чітко вираженої приналежності до статі
        хоча можете спробувати

          56.11.07, 17:23

          Не пойму - мы пишем сценарий или что? Предлагаю сразу предусмотреть ружье на стене и рояль в кустах. На всякий случай

            66.11.07, 18:18

            хмм... ще пару таких спроб розпочати... і я теж приєднаюсь (-; хіхі (-; тоді вже у твору не залишиться шансів бути недописаним (-;

              77.11.07, 08:17Відповідь на 5 від CKB

              не пропонуй! створюй!

                87.11.07, 08:19Відповідь на 6 від Ханік

                щось жевріє із задумів? Втілюй!!!!!

                  97.11.07, 08:30Відповідь на 7 від Slava13

                  не пропонуй! створюй!Это как? Я же не рояльных и не ружейных дел мастер Сделаю, а оно бабахнет не в ту сторону.

                    107.11.07, 09:07Відповідь на 9 від CKB

                    а ми тоді створимо альтернативний щасливий кінець