Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Ювілейний концерт з нагоди 25-річчя вок. ансамблю "Мальви"




          
11

Останні статті

Коментарі

Гість: Каsсандра

115.05.14, 20:46

*bokali *

    215.05.14, 20:57Відповідь на 1 від Гість: Каsсандра

    Не получается у меня как хочется сделать, увы... и порядок не такой как хотела я, и текст добавить между фото не смогла... и хвост

      Гість: Каsсандра

      315.05.14, 21:16Відповідь на 2 від с любовью

      Не получается у меня как хочется сделать, увы... и порядок не такой как хотела я, и текст добавить между фото не смогла... и хвост"Хвост" уже убрали А с текстом уже конечно не отредактируем,я сейчас ухожу с компа и буду только завтра во второй половине дня. А в дальнейшем,если чего не будет получаться,пиши мне на эл.почту и мы совместно всё уладим.

        415.05.14, 21:42Відповідь на 3 від Гість: Каsсандра

        Спасибки

          анонім

          515.05.14, 22:09

            615.05.14, 22:24Відповідь на 5 від анонім

            Мокошу послушали?

              Гість: Georgj

              715.05.14, 22:41

              Вцелом не плохо...Но больше всего понравилась "Перлина"
              Весело и Жизнерадостно..

                815.05.14, 22:43Відповідь на 7 від Гість: Georgj

                А Мокоша?..

                  915.05.14, 23:27

                  Настав той день, коли ансамбль остаточно став сім'єю. Подія, яка зблизила усіх учасників сучасного та колишнього складу цього чарівного ансамблю «Мальви».
                  Ми відсвяткували наш ювілей, 25-річчя із дня заснування! Щиро вдячні усім присутнім та учасникам творчого вечора! Концерт, наповнений душею музикою та емоціями став натхненням для багатьох дівчат та хлопців! Серед вітань лунали слова директора Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича—Городинського С.С., завідуючої диригентсько-хоровим відділом ВУКіМ Сізової Н.С.,яка також підготувала сюрприз у вигляді іменного торту з написом «Мальви 25» та «мами ансамблю», першого керівника—Куркової З.В.
                  Дівчата розпочали концерт із відомого твору «Світанок» на слова Арсена Каспрука, в якому вдало звучала стрічка «Рожева розквіта з

                    1015.05.14, 23:28Відповідь на 9 від с любовью

                    Дівчата розпочали концерт із відомого твору «Світанок» на слова Арсена Каспрука, в якому вдало звучала стрічка «Рожева розквіта зоря», адже нові образи «мальвочок» заснувалися саме на цьому кольорі. Також концерт наповнили такі пісні, як «Аничка», «Пішла мати на село», «Ой, верше мій, верше», «Де згода є в сімействі», «Ave Regina», «Smoke get's in your eyes» та «Доки музика в сердцях жива», що стала фінальним акордом у цьому казковому вечорі.
                    Також теплими привітвннями поділились такі ансамблі, як «Бревіс», який виконав пісню «Цимборики», солісткою якого стала Бобровник А. М., «Перлина», що виконала твір «Намалюй мені ніч», та «Мокоша», у виконанні яких прозвучали славетні «Веснянки».

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна