хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

Спочатку було слово - Штучні мови

1

Коментарі

115.10.14, 00:21

От за це, що Ви не виправляєте помилок, що вказують Вам друзі, я видалю Вас зі списку друзів 31 грудня.

Знову у заголовку вжито перекручене біблійне речення

Це любив робити Ленін(геній), він говорив "что посеешь то по жнешь" і ніхто не знає, що це перекручена фраза "не обманюйтесь, Бог осміяним не буває, що людина посіє те й по жне" Ленін дописав "На Бога надейся, а сам не плошай"

Помилки виграють мені час, не буду навіть відкривати ролик.

    215.10.14, 10:42Відповідь на 1 від Крилами віри

    Кто бы сомневался...

      315.10.14, 11:09Відповідь на 1 від Крилами віри

      До речі, перше біблійне речення про слово було написано взагалі не українською мовою, тобто балачки про якесь перекручення зайві.

      По-друге, що про перше слово кажуть Коран, Талмуд, тіж самі індуїсти або бахаїсти?

      По-третє, світьска науково-популярна програма про мову жодним чином не торкається питань теології, і Ваше незадоволення назвою можу вважати не більш ніж за "вкусовщину", тим паче, що церква не наклала на цю програму анатему за використання крилатого вислову...

      А щодо видалення з друзів...
      Тут Ви мене налякали навпрочуд...

        415.10.14, 15:05Відповідь на 3 від dugme

        Мені відомо переклад Біблії на 66 мов світу, якщо підійти науково то треба переглянути все як воно звучить у перекладах.

        До-другого питання Ви теж підійшли не науково бо треба братись за досліди, а не короткі питання.

        Справа в тому, що "це" речення я чую часто в різних культурних закладах і на радіо "Культура" і т. п.

        Воно точно вжито з біблійного джерела.

        Розуміння і розум сумісно

        Ось ми довели науково одну з Біблійних істин про значимість гріха http://blog.i.ua/user/1644892/1541333/

        якось не гоже посилатись на мою тему під цю Вашу замітку(не римується), ну... хай Бог милує

          515.10.14, 15:10Відповідь на 3 від dugme

          а от Ваше речення "популярна наука" популістська тобто спрямована на задовольнення публіки і комерцію а не об'єктивність, це справді лякає.

          Наприклад для рейтингу коміністів, відкопали вид мавпи і зробили скелет для теорії еволюції, виявляється скелет складався з зуба свині.

          І такого наукового популізму до біса.