хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Чарівниця, не сумуй!

        Кажуть, сміх - найкращі ліки. Він допомагає нам зменшити стрес, відволіктися від наболілих справ та проблем, дати перепочити собі і своєму організму. Сміх і позитивні емоції сприяють виробленню в людському мозку ендорфінів - гормонів задоволення, гарного настрою. Ендорфіни знижують чутливість до болю, зміцнюють імунітет, поліпшують роботу всіх органів, зокрема головного мозку. Приміром, адреналін тонізує судини, мобілізує ресурси організму для активної дії, а серотонін відповідає за гарний настрій (нестача цієї речовини викликає стан тривоги, страху, депресії).

        Однак не всі люди однаково сприймають життя. Одні завжди життєрадісні, активні й доброзичливі, проявляють оптимізм у складних ситуаціях. Інші, навпаки, концентруються на негативному, бачать перспективу в темних кольорах, зокрема, не вірять у швидке одужання.

        За результатами багаторічних спостережень психологів, песимісти хворіють частіше, і хвороби в них тривають довше, а після 60 років вони мають серйозніші захворювання....

        Отож, частіше посміхайтеся і будьте завжди оптимістами! smile smile smile

 

інформація підготовлена

за матеріалами газети

"Пенсійний кур'єр"

 

Рейтинг блогов
Хочу такой же!

.

27

Коментарі

114.11.07, 21:09

    Гість: Морфин

    214.11.07, 21:12

    Адреналин и серотонин относятся к катехоламинам,а не эндорфинам. Эндорфины - это опиоподобные вещества, которые действительно снижают боль и улучшают настроение. Действие их на иммунитет и "работу всех органов" очень сомнительно. Недостаток серотонина действительно вызывает депрессию. А ИЗБЫТОК - тревожные растройства. Хотя, тут всё не так однозначно.

      Гість: VRednaia

      314.11.07, 21:13

        414.11.07, 21:14

        плагиат
        "психічні реакції людини безпосередньо пов'язані з виробленням речовин в її організмі"
        vz.kiev.ua/pop/770/4.shtml

          514.11.07, 21:15Відповідь на 2 від Гість: Морфин

          Это ты про экстрим и секс?)))

            614.11.07, 21:16

            Я сомневаюсь в этом

              714.11.07, 21:17

              Мать моя женщина!Первый раз видим плагиатчика?

                814.11.07, 21:19Відповідь на 4 від Lost Link

                смех

                  914.11.07, 21:21Відповідь на 8 від _A-S_

                  смех....настрій (недостатність цієї речовини спричинює стан тривоги, страху, депресії).
                  Однак не всі люди однаково сприймають життя та його події. Одні завжди життєрадісні, активні і доброзичливі, проявляють оптимізм у складних ситуаціях. Вони завжди помічають приємні дрібниці, сподіваються на краще. Інші, навпаки, невеселі, часто похмурі, їм завжди щось не подобається. Вони концентруються на негативному, у всьому бачать зло, малюють перспективу в темних фарбах, зокрема, не вірять у швидке одужання.
                  Американські психологи провели багаторічні спостереження ......

                    1014.11.07, 21:21


                    Мать моя женщина!Первый раз видим плагиатчика?
                    я щас в поиске постараюсь найти откуда он это скатал, если найду, может поставлю минус
                    Хотя за рекордное количество текста и информаци Слизя тут на +5 тянет
                    http://www.vz.kiev.ua/pop/770/4.shtml
                    "ПСИХІЧНІ РЕАКЦІЇ ЛЮДИНИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПОВ'ЯЗАНІ З ВИРОБЛЕННЯМ РЕЧОВИН В ЇЇ ОРГАНІЗМІ"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна