хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

пра тяпнецу

мелоу май мен-зе руутс.щас панісьоца всьо падряд.ван,ту.йес.дадідаді ху лайкс зе парті?.....нігєри чітають.спрафжній олд скул.рил ніга дас.а кто любіт вечірки?а кто іх нелюбить?я даже іто іх полюбялю і о4Ень даже.куча людей.всі улибаюця.всі на підпитку.всі абщяюця і всі прі етам адні каждий знов адін.приходиш туда в надєжді найти шота даже незнайеш шо і нехо4Еш етаго знать.нада тобі найті ЕТО і все.чуствуйеш усим тілом своім шоана тобі нужна.ще раз і ета буде востаннє.да!точна тобі вже потім непотрібнив будіт нікто.тока ЕТО і нема в тебе більше сумнівів послєі сподіваньі ти начьош жить счасліва нарешті.......ха!щаз! уже 4ерез 13 годин ти забивайеш про ЕТО і іщеш іншого .поіск нас ізматуйе і напрягайет,ета так ,мать вашу.тяжело,но він тобі нужен іна4Е нікак.без нього нікуда.поіск атвєтав на вапроси і поіск вапросав шоб панятьеті атєвти іліл шота ветам роді.несьош кучу лайна і шо саме чудове на ета відуця даже с аткритми ртом прінімают увесь бруд твой,А ТОБІ ВЖЕ НАБРИДЛО ТРЕНДІТЬ І НЕМАЧЬОГО СКАЗАТЬ І НЕХОЧІЦЯ,А НАДА БО ВОНО АТВІРНЬОЦА І УЙДЬОТ-ТИЖ НЕЦІКАВИЙ....опа! а схулі капс лок?ладно викл.
цікавість.нафіга ана нам нужна?хоть ктота знайет шо ветам?я хачу шоб було цікаво? апачіму?да хєр його зна проста я сам собі неінтєрєсєн...может і тому хачу шоб рядам було шота, как мнє здаєця, цікве7навідь может бить цікавішим ніж я,но не без ізянав.ачу панять з його допомогою шо я єсть.і кто я ваабще....я людина,но етаго асазнанія мені(його его)недастатачна.взагалі мало чього нам бувайе дастатачна.всігда.но і ідіал нам ненужен.бо сразу пастайе питання:а нафіга я йому тоді?тоже цікава пазіция:ти на4Ебто і нехо4Еш і пратівішся таму що тебе сприймають как якусь річь яку можна використовувать,но прі етам хо4Еш бути нужним даже в вапросах каторийе апраділяют тока весчі.в битавом планє нужним хо4Еш бить навіть!а шо тобі мішайет бить нужним єслі как раз етіх мірських заманух і немає?ведь нема нічього для тебе лучше ніж того шо атсуцтвуйет те що мішайет праявлєнію тібя как лічнасті,таіх емоций і чуств.....хатя нєкатарийе емоциїї ілі чуства мають імя,вони ведь не в етіх буквах,а гаразда слажнєє ані і цікавіше.вот тока без абазна4Еній чьотких славами ти несможеш праявіть сібя тобі кажеця...ти в етам даже впевнений.ета твайо!ета тваой-нетвайо.нема нічього шо прінадлєжалаб хоть камута.ета всьо адно.єдінствєннайе.і іншого такого нема даже нікраплі.всього многа в етам мірє і ти хо4Еш ета ВСЬО і СРАЗУ.а насправді утішайет тібя і пакой дайот толька адно.і ано надзвичайно малєньке.ти його навідь пабачіть несможеш настока ано мало.і вот тока воно в тебе буде ілі нєт.а будіт тока на мить вжжжжжжжжик-і БИЛА воно.тепер його вже нема.да і "тепер" уже тоже там...
іф йу а ворі ебаут зееее...айв бін е ху ай соо...бейбі, донт ворі, йу ноу зет- юв гат мі....."зе руутс"

пі.сі. Зло пабиждаит дабро
http://blog.i.ua/community/363/45363/
5

Останні статті

Коментарі