Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Перемагати вірою чи по нашому?

Вітаємо вас, друзі Біблії!
З радістю повідомляємо та запрошуємо вас до участі в розповсюдженні Нового Завіту серед військовослужбовців! 

Клацаємо на цей малюнок для збільшення.


Map
0

Коментарі

114.01.15, 22:16

Вот скажите мне, уважаемый, хоть раз в Вашей жизни был случай, чтобы к Вам в дом постучался интелегентный человек в очках и с тубусом, и с вопросом: "а почему Вы верите в бога"? предложил Вам купить учебник физики? Или к примеру здесь, на этом сайте, например даже я, указывая на теорию эволюции Дарвина, вопрошал: "Да уверуйте в происхождение человека от обезьяны?" Или стоял возле какого-нить НИИ с протянутой рукой и просил во имя науки?
К чему это я? Да все просто. Вы хотите веровать? На здоровье. Никто ведь никому не запрещает, но может хватит эти бесконечные рекламные компании проводить?

    214.01.15, 22:26Відповідь на 1 від Philosoffer

    Тут не реклама а приклади практичного партнерства, і як приклад це цікаво до розгляду бо є статистикою в Україні.

    Дивіться як в короткому реченні скільки глибоких думок я зумів передати.

    І до речі: зробити таку Біблію це теж не менше чим "тубус" чи дорогі окуляри.

    Вчіться думати.

    А підручник по фізиці ми обов'язково купимо.

      314.01.15, 22:31Відповідь на 1 від Philosoffer

      Також вчіться читати у приведеному прикладі ми бачимо, що є обмежена кількість Біблій але вона розповсюджується безкоштовно аби тільки було бажання.

      Це цікаво як явище в Україні.

      Також цікаво і зміст "подій" в Україні бо цікавість це вивчення, а значить науковий підхід.