Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Син

І так Кент Ховинд сьогодні замінює його син Ерік Ховинд


Map
0

Коментарі

116.12.14, 23:37

В цьому ролику вперше ясно сказано, що таке "Наука"

    216.12.14, 23:49

    я не смотрел .и не очень хочу . но вы как человек понимающий ,скажите для чего ?
    допустим малообразованный папуас жующий вашу миссионерскую коленку хочет стать на путь (???) .почему ?

      316.12.14, 23:59Відповідь на 2 від Karamba)

      Кент Ховінд викладав науку 15 років як вчитель(білий американець)

      Попуас звільниться від застиглого язичества в якому вони п'ють кров з молоком, і стане більше чим цивілізована людина.

      Принаймні ми бачимо сина з вищою освітою.

        417.12.14, 00:26Відповідь на 3 від Крилами віри

        нет ,так не пойдет . я и сам погуглю еси надо . почему ???

          517.12.14, 00:34Відповідь на 4 від Karamba)

          Бо я Вас опережаю http://blog.i.ua/user/1644892/1611001/

          ленивый наверное

            617.12.14, 00:41Відповідь на 5 від Крилами віри

            о себе я знаю.нужно ваше .не религии ,не богословское ,ваше .
            мне 5 лет .я божье созданье .сотворенное совершенным Богом .само совершенство бога .объясните мне ребенку почему Бог ошибся ? почему надо исправлять ,поучать , настраивать .учить греху .?почему ???

              717.12.14, 01:30Відповідь на 6 від Karamba)

              Бо досконалість легко втратити: ви берете сигару, і стаєте не досконалим, Ви берете в руки комп'ютер і ваш зір звужується до можливості Інтернету і пікселей монітора. Вибір і життя вирішує чи будете Ви рости. Одного часу Бог дав вибір в образі "плоду пізнання"

              Сьогодні досконалість людини заміщена Божим Сином, ми знову обираємо з чого зростати.

                817.12.14, 08:53Відповідь на 7 від Крилами віри

                разве я не совершенен априори ? Бог создал все ,и сигару с интернетом в том числе ))) зачем ему меня искушать,начиная с плода познания ?и совершенство которое можно легко утратить -совсем не совершенство ) это люди разделили совершенное на приемлимо неприемлимо .это люди создали грех. и создали лечение .в виде религии .

                  917.12.14, 14:27Відповідь на 8 від Karamba)

                  Якщо Бог є творцем досконалості, значить Бог є досконалістю.

                  Я вже чиркнув, що на початку стояла дилема, дістатись праведності вірою, і створити собі її? Те дерево було образом такої творчості.

                  Сьогодні інша дилема, ми звіримо свою праведність з праведністю Божого Сина

                  Сина не можна створити, а тільки народити.