Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ловимо мисль

Зачепив кінець передачі, і почав шукати в архіві.

Тепер можна дослідити цілком http://bbnradio.org.edgesuite.net/BBNOnDemand/htmfiles/russian/R3MOTB.htm 


до того ж цей ведучий є моїм найкращим викладачем з юнності з ним я провів років десять у радіо приймача.


Map
0

Коментарі

Гість: О-leg-O

119.06.14, 23:33

з юнності з ним я провів років десять у радіо приймача...........плейбой слухали на пару??*жарт*

    220.06.14, 00:13Відповідь на 1 від Гість: О-leg-O

    Я зараз дякую Богу за вчителя, а кому дякувати нічого той "жартує"

    4 і гидота, і марнословство або жарти, що непристойні вам, але краще дякування.

      Гість: О-leg-O

      320.06.14, 00:18Відповідь на 2 від Крилами віри

      Кожен судить по собі... сказано в біблії , не судіть і не судимі будете, бо яким судом судите , таким і вас судитимуть. ...Так шо хамити будеш на своїх проповідях..На пару з своїм "учителем" котрий так успішно навчив тебе гордині ..

        420.06.14, 00:34Відповідь на 3 від Гість: О-leg-O

        Тобто ця лекція протилежна Вашій уяві?

        Перевірте цю http://blog.i.ua/community/3665/1434201/

          Гість: О-leg-O

          520.06.14, 00:39Відповідь на 4 від Крилами віри

          Ти дивний, з якого переляку я маю слухати твої лекції?? Давай ти для початку послухаєш і почитаєш те , що я дам тобі... Ти хто такий шоб нав"язувати мені своє бачення?? Це тебе вчитель хамити навчив і гординю свою плекати ? Ти сам себе обраним зробив. чи тебе хтось назначив? А тепер слухай мене, ти для початку вгамуй гординю, а потім будеш мені щебетати . як і куда мені дихати . Чи то у вас секта така під назвою " ВИПЛЕКАЙ СВОЮ ГОРДИНЮ"

            620.06.14, 00:56Відповідь на 5 від Гість: О-leg-O

            Ееее друже це не я, це Св'ятий Дух довів Вас до кипіння.

            Я розумію, що мої джерела уроків, дістають до глибин душі та колотять як блендер.

            Мені навіть легко виконати слова "покидай таких", а Вам не легко бо Ви тут не з доброго...

              Гість: О-leg-O

              720.06.14, 01:12Відповідь на 6 від Крилами віри

              Воістину кажуть: " Не суди всіх по собі"це не я, це Св'ятий Дух довів Вас до кипіння....він таки викурить з тебе гординю, або диявол прийме тебе як слугу, який вірно йому служить, не маючи поваги ні до себе ні до людей... ловимо мисль і решта.Не гони біса прапавєднік, і запам"ятай, що розумну людину так же тяжко довести до кипіння , як із дурнем домовитися. Доречі з тоой не можливо домовитися Не думаєш щось з цим робити.. Гординю втихомирити ... чи ніззя . релігія не дозволяє чіпати гординю?

                820.06.14, 02:04Відповідь на 7 від Гість: О-leg-O

                Ай і розумний(котрий все знаючий). Чи знаєте Ви, що в цій замітці я хвалю Бога і дякую вчителя?

                А Ви зайшов з "шутками"

                Краще би розділи моє задоволення з ким я мав справу з 16 років.

                А ні закипіли бо знаю, що Будда цих лекцій не стерпить.

                  Гість: О-leg-O

                  920.06.14, 02:12Відповідь на 8 від Крилами віри

                  Мены цыкаво, звыдки ти знаэш що мены краще?? Це гординя пыдказуэ??А щодо назви БОГА, то для мене його ім"я -- ІСТИНА .. Диявол ( ЕГОЇЗМ) не любить істини, вона впливає на гординю ... Хвалиш ти СЕБЕ КОХАНОГО , і не хочеш нічого і нікого слухати ... Упокор гординю я тобі кажу... не плекай чорта в собі.... http://blog.i.ua/user/4722046/1297311/ злови мисль

                    1020.06.14, 02:18Відповідь на 9 від Гість: О-leg-O

                    Сам я не знаю чому Ви в моїй замітці але в попередній моїй замітці є приклад: чим відрізняється заповідь Ісуса Христа від премудростей світу як Кришна чи Будда?

                    Як здійсняться для Вас особисто мої замітки тоді й зрозумієте.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна