хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Великі води

За двадцять днів до нас дійде так званна "Велика вода", що затопила європу(дивно, що не за мільярд років, а значить може й з дня на день трапитись). Але я думаю, що всі мої друзі на порталу, і далі залишаться здорові і не вредимі, принаймні у мене ще ніколи нічого не зіпсувалось і не пропало.

До того ж ми навчились Божого страху, що дає знання, мудрості і життя, і ми були обачними, обережними, мудрими як Змії, і невинними як Голуби.

Тут http://uchimsami.blogspot.com/ в лівому верхньому кутку, є анімація, що відображає погоду у мене за вікном(кожної хвилини), а також можна таку програму поставити у себе в ком'пютер, і всі події на три дні в перед, будуть озвучені(вітер, грози і багато чого).

24 Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені.
25 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований.
26 А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску.
27 І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його!
(Матв.7:24-27)

1

Коментарі