хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Труди дають плоди(частково до теми)


 

Колись так говорив мій приятель "Твої труди дають плоди"

 

На іншому сайті(форумі) ми досліджували питання прабатьківського гріха, що повязано з деревом пізнання добра, і зла. Мені так сподобалась думка, що тоді мене приголомшила, і захотілось зробити їй тут памятник, в цьому блозі:

 

У Адама була жива душа, він мав силу, і здібності пронизувати речі навколо, пізнавати і усвідомлювати розумом. Бог підводив йому всяку живу істоту й Адам так глибоко усвідомлював її значення, що давав всьому імя. Адам навіть пізнав Єву, вперше на Землі спрямувавши свій монолог(можливо в віршах) про те, що вона йому значить!

 

Так в чому ж проблема стосовно дерева "пізнання добра, і зла" та його плоду?

 

Проблема у тому, що Адам не мав в цьому дереві потреби простоsmile  це було в ньому і в його розумі сповна. Це було випробовування віри, і вздовж всього біблійного писання ми бачимо найголовніше: уроки віри.

 

Мій викладач з Іспанії говорив так: Бог создал человека совершенным, но не создал человека праведным. Потому, что праведность приобретается верой.

 

Всі пізнання, і знання людині доступні, а головне навчитися віри: вірно стояти чи ставитись перед Богом.spasibo
Рейтинг блогов
0

Коментарі

Гість: Дед Кондратий

127.01.13, 22:52

Правыльно.Патрудывся Адам над Евою- и пашли девки-мальчыки

    227.01.13, 22:56Відповідь на 1 від Гість: Дед Кондратий

    Ні це тепер потрудився, а потім... читаємо лінк в темі.

    А тоді написано, що спочатку Адам Єву пізнав, а потім....... вже вона зачала тобто стала його жінкою природньо.

    От скільки не пояснюю, нічого не розуміють, це через те, що у сьогоднішнього людства душа не жива(так говорить писання).

      Гість: Дед Кондратий

      327.01.13, 22:58Відповідь на 2 від Крилами віри

      Я ни хрина ни пайму яка ризныця.Головнэ ризультат

        427.01.13, 23:02Відповідь на 3 від Гість: Дед Кондратий

        Ну скажим так: пізнання і поєднання це різні речі

        Пізнання це ну як приклад: кохання з першого погляду.

        Тепер все менше вірять в кохання з першого погляду і назавжди.

        Поєднання це одружитись така як в Ізраілі шлюбом називався секс.

          528.01.13, 00:26Відповідь на 3 від Гість: Дед Кондратий

          Тепер би розумний спитав: яка різниця між коханням, і першим поглядом?



          У виразі кохання є кілька нюансів, а в виразі "перший погляд" нюанс тільки один. Перший погляд це і є пізнання