хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Як дизайнеру заробити більше грошей вже сьогодні?

Як дизайнеру заробити більше грошей вже сьогодні?

Чи можливо при незмінному рівні якості роботи, при всіх інших однакових показниках почати заробляти більше прямо зараз? Не через рік навчання, не через місяць спроб, а вже завтра отримати «зайві» гроші? Моя відповідь — всім без виключення фрілансерам та багатьом «студійникам» так, це цілком можливо!

Навряд знайдеться дизайнер, котрий не хотів би заробляти більше виконуючи ту саму роботу. Ну а ви б відмовились від «зайвих» грошей? Якщо так — заздрю вашому «дзен», та закривайте цю сторінку, а ми ж зосередимось на папірцях з гетьманами та мертвими президентами :)

Головна фішка в необхідності правильно рахувати гроші. Вся робота (до речі, не тільки дизайнера) — це є обмін частинки життя людини на певну суму грошей. Все зводиться до того, що ви витрачаєте час на роботу, і за це заробляєте певний гонорар.

Я розповім декілька прийомів дизайнерського кунг-фу, котрі можуть дозволити вже сьогодні заробляти більше. Цифри у дужках показують наскільки в мене виходило збільшити свій заробіток. Читати далі »

0

Коментарі

Гість: Сторожук

114.08.12, 14:09

Шлепнуть других дизайнеров

    214.08.12, 14:33

    "вже сьогодні"

    Вже зараз! Безкоштовно!

      Гість: Ещё немножко

      314.08.12, 14:38

      хочешь денег - брось дизайнерить и начни баб чпокать то они для виду тока рюшечки любят. Им нада шоб крепка брали сзада.

        414.08.12, 15:05Відповідь на 1 від Гість: Сторожук

        Ето нє наш мєтод

          514.08.12, 15:22

          дочитал до "Почати використовувати стилі параграфів та тексту у Photoshop CS6", дальше не буду....

            615.08.12, 15:12Відповідь на 5 від DrEgor

            Вчорашня стаття про заробіток багатогрошей набрала необхідних 30+ лайків — виконємо обіцянку, ще 2 джедайських прийоми.
            http://prodesign.in.ua/2012/08/yak-dyzajneru-zarobyty-bilshe-hroshej-vzhe-sohodni/

              715.08.12, 15:14Відповідь на 6 від sashock

              Вчорашня стаття про заробіток багатогрошей набрала необхідних 30+ лайків — виконємо обіцянку, ще 2 джедайських прийоми.
              http://prodesign.in.ua/2012/08/yak-dyzajneru-zarobyty-bilshe-hroshej-vzhe-sohodni/

              да плевал я на "лайки"... как и на тех "гениальных дизигнеров" что текст в фотошопе форматируют!

                815.08.12, 16:18Відповідь на 7 від DrEgor

                дуже багато хто розробляє дизайн сайтів у фотошопі. А тому з текстами там дуже часто приходиться працювати. І як вже було сказано, стилі у новому CS6 — це крутотєнушка, можна зекономити час.

                  Гість: fevral7

                  915.08.12, 21:59Відповідь на 3 від Гість: Ещё немножко

                  хочешь денег - брось дизайнерить и начни баб чпокать то они для виду тока рюшечки любят. Им нада шоб крепка брали сзада.