Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Коментарі

Гість: R0mmel

127.04.12, 19:22

і я схиляюсь до думки, що це кацапи зробили

    227.04.12, 19:23

    надіюся авторів Харківських угод чекає доля авторів газових угод.

      327.04.12, 19:25Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

      Тим більше у них великий досвід організації таких вибухів.

        Гість: R0mmel

        427.04.12, 19:33Відповідь на 3 від uraha

        тим більше, як на мою думку, нікому крім них це не вигідно, навіть ПРастам.

          527.04.12, 19:35

          Я чомусь думаю що це найімовірніша версія Хоча, найшвидще, винуватий уже призначений.

            627.04.12, 19:37Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

            тим більше, як на мою думку, нікому крім них це не вигідно, навіть ПРастам.И в чем их выгода?

              Гість: R0mmel

              727.04.12, 19:45Відповідь на 6 від gav5713

              тим більше, як на мою думку, нікому крім них це не вигідно, навіть ПРастам.И в чем их выгода? а в чому вигода уже 300 років тут дестабілізувати ситуацію? Баттхьортік-с. Не вийшло з урками, не лягли урки під них. Точніше, лягли не так, як хотілось. А самим уркам це не потрібно - "Євро" на носі, і вибори

                827.04.12, 19:49Відповідь на 7 від Гість: R0mmel

                тим більше, як на мою думку, нікому крім них це не вигідно, навіть ПРастам.И в чем их выгода? а в чому вигода уже 300 років тут дестабілізувати ситуацію? Баттхьортік-с. Не вийшло з урками, не лягли урки під них. Точніше, лягли не так, як хотілось. А самим уркам це не потрібно - "Євро" на носі, і вибори100 %.

                  927.04.12, 19:50Відповідь на 2 від uraha

                  надіюся авторів Харківських угод чекає доля авторів газових угод.Всіх до стінки!
                  Я б не панькалась!!!

                    1027.04.12, 19:52Відповідь на 7 від Гість: R0mmel

                    тим більше, як на мою думку, нікому крім них це не вигідно, навіть ПРастам.И в чем их выгода? а в чому вигода уже 300 років тут дестабілізувати ситуацію? Баттхьортік-с. Не вийшло з урками, не лягли урки під них. Точніше, лягли не так, як хотілось. А самим уркам це не потрібно - "Євро" на носі, і вибориОсновные бабки по евро отмыты. А перед выборами как раз повод под видом безопасноти прикрутить митинги.
                    Вот и Раду разблокировали через два часа после взрывов. а теперь будут думать - кого назначить виноватым: боевиков националистов, сумашедшего афганца или кого еще.
                    БТР по Днепру еще вчера ездили.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна