Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Наш праффессор відтепер ще і письменник


 
Нещодавно засоби масової інформації оприлюднили декларацію про майно, доходи і видатки нашого гаранта.Не хочу втомлювати читача цифрами  - усе це опубліковано але одна стаття доходів видалася ну дуже вже цікавою, а як на мене навідь смішною.
 У 2011 році ТОВ «Друкарня «Новий світ» (Донецьк) виплатило Президенту авторську винагороду в сумі 16,4 млн грн за передані цьому видавництву майнові права. Зокрема, видавництво отримало права на створені у 2005-2010 роках В.Януковичем книги «Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок», «…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання», «Здолати шлях», «Як Україні далі жити», а також на літературні твори, які у майбутньому будуть створені автором.!!!
 Звичайно я не літературознавець але признаюся що не підозрював про існування отих літературних опусів.Як,мабуть,і багато з вас.Хоча якщо подивитися на суму винагороди - видані вони повинні бути ну немаленькими для України тиражами,яким би позаздрили наймаститіші "акули пера". Взагалі цікаво хто з українських письменників може похизуватися такими літературними доходами? Ви не знаєте?Поділіться,якщо знаєте таких.

P.S. Від імені гаранта прошу вибачення перед тими чудовими авторами,які публікуються і на цьому порталі але не мають грошей для випуску своїх книг.
36

Коментарі

115.04.12, 22:52

Бог все видит... не долго по нем будет музыка играть..

    215.04.12, 22:53

    Великий письменник

      315.04.12, 22:53

      Слів нема.....

        415.04.12, 22:57Відповідь на 3 від Francisk02

        Вони настільки тупі що не вміють навідь брехати як слід.

          анонім

          515.04.12, 22:57

          "...які у майбутньому будуть створені автором." - круто.... Як би то отримати з/п на десять років наперед, яку у майбутньому(можливо) і відроблю.... ...

          Коли нарешті дійде, що всі ці стирені нинішніми прикоритними слугами* мільярди гривень не просто абстрактні гроші, а наше з вами кровне благополуччя, причому ВЖЕ вкрадене у нас...ну, можливо щось і буде....

            615.04.12, 22:58Відповідь на 1 від aleksandrinna

            каждому воздастся по заслуге его. С праздником тебя.

              715.04.12, 23:00Відповідь на 4 від uraha

              Вони настільки тупі що не вміють навідь брехати як слід.Вони не тупі, вони ніякі....

                815.04.12, 23:00

                Чотири "великих" твора за 16 млн??????????? Ах...ть!!!!

                  915.04.12, 23:03Відповідь на 5 від анонім

                  стулья вечером - деньги утромТут тільки Остап Бендер згадався.

                    1015.04.12, 23:03Відповідь на 6 від uraha

                    каждому воздастся по заслуге его. С праздником тебя.Спасибо, хороших праздников тебе и твоей семье!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна