хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Про статус Української мови, як другої державної в Росії!

Друзі! Хочу запропонувати Вам свій ЗАКОНОПРОЕКТ:

Після того, як більшістю голосів у нашому товаристві "ВАРТА" він буде підтриманий, я надішлю його на розгляд у "ДУМУ РАССЄІ".

Повинні підтримати "БРАТЬЯ - ДУМ_ЧАНЄ"!chih

Про статус мов меншин та Української мови, як другої державної в Росії!  1.Кожен мешканець РасЄї має право вільно визначати мову, яку вважає рідною, і вибирати мову спілкування, а також визнавати себе двомовним чи багатомовним і змінювати свої мовні уподобання.

2. Кожен мешканець РасЄї. незалежно від етнічного походження, національно-культурної самоідентифікації, місця проживання, релігійних переконань має право вільно користуватися будь-якою мовою у суспільному та приватному житті, вивчати і підтримувати будь-яку мову (зокрема і Українську).

3. Якщо чинним міжнародним договором РасЄї, згода на обов’язковість якого надана Думою РасЄї, встановлені інші правила, ніж ті, що передбачені в законодавстві РасЄї про мови, то застосовуються норми, які містять більш сприятливі положення щодо прав людини (зокрема прав Українців, що постійно проживають на території РасЄї).

4.Обов’язковість застосування державної (расєйської) мови чи сприяння її використанню у тій чи інший сфері суспільного життя не повинні тлумачитися як заперечення або применшення права на користування регіональними мовами або мовами меншин ( зокрема Українською) у відповідній сфері та на територіях поширення.

5. Цей закон дозволяє використання регіональних мов або мов меншин (Української мови зокрема) , за умови, якщо кількість осіб, – носіїв регіональної мови, що проживають на території, на якій поширена ця мова, складає 10 відсотків і більше чисельності її населення. 6. Право ініціювання питання щодо застосування заходів, спрямованих на використання регіональних мов або мов меншин ( Української мови зокрема) належить  мешканцям території на якій поширена ця мова.

7.Жоден пункт цього закону не може тлумачитися як такий, що спрямований на звуження сфери використання расЄйської  мови, але не повинен порушувати права Українців в расЄє спілкуватися рідною Українською мовою і вести нею листування та документообіг.

8. Надати українській мові на території РФ статус офіційної мови міжнаціонального спілкування.

89%, 33 голоси

3%, 1 голос

3%, 1 голос

5%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
28

Коментарі

127.03.12, 00:03

Я гадаю, що думці будуть в екстазі від цього законопроекту!!! У п.5 я б зменшив число відсотків до одного.

    227.03.12, 00:06Відповідь на 1 від Perovdupu

    Я гадаю, що думці будуть в екстазі від цього законопроекту!!! У п.5 я б зменшив число відсотків до одного.Серед 100 мешканців села 10 з України... А це вже 10 %...І вони розмовляють Українською!
    Питання - якою буде "державна" мова цього села?
    Вірно! Українська!!!

      327.03.12, 00:12

      Тільки ЗА!!! А чому я один проголосував???
      Ще б включити пункт про визнання Бандери і Шухевича героями раЗсєї....тоді наші дебілоїди-дельПУТАти за ними змавпують....

        427.03.12, 00:17Відповідь на 3 від Francisk02

        А не працює в мене голосувалка

          527.03.12, 00:18Відповідь на 3 від Francisk02

          А це вже буде наступний законопроект!

            627.03.12, 00:34Відповідь на 5 від Julia Taneta

            А це вже буде наступний законопроект!краще одним пакетом, аби не напрягали свої рудименти, які вони вважають мозком...

              727.03.12, 00:34Відповідь на 4 від Perovdupu

              А не працює в мене голосувалкаМоскалі поранили в голосувалку?

                827.03.12, 00:43Відповідь на 7 від Francisk02

                А не працює в мене голосувалкаМоскалі поранили в голосувалку?Та хто зна(?) Тут дядько весь в хрестах та ще й з мечем пробігав... може він випадково зачепив...

                  927.03.12, 00:45Відповідь на 8 від Perovdupu

                  А не працює в мене голосувалкаМоскалі поранили в голосувалку?Та хто зна(?) Тут дядько весь в хрестах та ще й з мечем пробігав... може він випадково зачепив...
                  Покажи хто, в мене теж є меч, я його дожену

                    1027.03.12, 00:48Відповідь на 9 від Francisk02

                    А не працює в мене голосувалкаМоскалі поранили в голосувалку?Та хто зна(?) Тут дядько весь в хрестах та ще й з мечем пробігав... може він випадково зачепив...
                    Покажи хто, в мене теж є меч, я його дожену

                    Ти розумієш... розбите дзеркало - пагана прикмета

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна