хочу сюда!
 

Sweetlana

44 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Ультрас: ПТН+ЮВТ=ПНХ

Футбольні фанати вважають Юлію Тимошенко винною в дестабілізації ситуації в країні поряд з Путіним. На думку ультрас, лідер партії "Батьківщина" планує зірвати президентські вибори.

"Ми були обурені, коли Тимошенко заявила про те, що другого травня в Одесі міліція відпрацювала добре. Ми їй цього не пробачимо. Тоді "колорадами" і міліцією були вбиті кілька наших братів - футбольних фанатів", - говорить Володимир Каменєв, який також виходив на захист мирних демонстрантів в Одесі.

Як стверджують футбольні фанати, саме ця заява кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко, і "підірвала" їх співтовариство. На їхню думку, таку позицію може зайняти лише людина, яка підтримує тоталітарний режим і Путіна. Тепер на матчах на відомому плакаті з абревіатурою ПТН використовується ще й абревіатура ЮВТ.

Футбольні фанати попереджають, що не допустять побудови політичної кар'єри на крові. "У нас є підозра, що Тимошенко спробує зірвати вибори і тим самим утримати владу в руках своєї політичної сили. У тому разі, якщо це станеться, я гарантую, що ми будемо мітингувати під офісами БЮТ по всій країні", - повідомив один з агресивно налаштованих ультрас в соцмережах.

Нагадаємо, між фанами різних українських клубів діє перемир'я заради єдності країни.
14

Комментарии

122.05.14, 14:36

Где-то так оно и есть. В конце концов - именно дурацкое газовое соглашение положило начало длинной цепи злоключений Украины.

  222.05.14, 14:37Ответ на 1 от gav5713

  Где-то так оно и есть. В конце концов - именно дурацкое газовое соглашение положило начало длинной цепи злоключений Украины.

   322.05.14, 14:47

   Фанів ювт не надурить, це не якісь люмпени

    Гость: NeManul

    422.05.14, 16:01

    Думаю ультрас багато хто підтримає
    Хто керує силовиками? Хто в нас зараз деребанить бабки? Хто тримає курс валют, тим самим піднімаючи ціни на товари і т.д?

     522.05.14, 19:58

     Якби не Юля Володимирівна то я би навіть не знав що у Сумах є аеропорт а у Ставицького своя авіакомпанія. http://news.bigmir.net/ukraine/817961-Timoshenko-letala-v-Sumy-na-samolete-beglogo-ministra-Stavickogo--foto-

      622.05.14, 20:46

      Звернув увагу, що лиш в її передвиборчому ролику лиється лайно на кандидати з її ж (здавалось би) табору. Якщо ЮВТ поливає брудом Порошенка, може рейтинги не так вже й брешуть?

       Гость: NeManul

       722.05.14, 22:26Ответ на 6 от Francisk02

       Звернув увагу, що лиш в її передвиборчому ролику лиється лайно на кандидати з її ж (здавалось би) табору. Якщо ЮВТ поливає брудом Порошенка, може рейтинги не так вже й брешуть?Отож. Бабська істерика почалась

        822.05.14, 22:55Ответ на 7 от Гость: NeManul

        Звернув увагу, що лиш в її передвиборчому ролику лиється лайно на кандидати з її ж (здавалось би) табору. Якщо ЮВТ поливає брудом Порошенка, може рейтинги не так вже й брешуть?Отож. Бабська істерика почаласьІ це дуже кидається в очі....

         Гость: NeManul

         922.05.14, 22:56Ответ на 8 от Francisk02

         Звернув увагу, що лиш в її передвиборчому ролику лиється лайно на кандидати з її ж (здавалось би) табору. Якщо ЮВТ поливає брудом Порошенка, може рейтинги не так вже й брешуть?Отож. Бабська істерика почаласьІ це дуже кидається в очі...."Самі прозорі вибори в світі" показують хто є хто

          1022.05.14, 23:01Ответ на 9 от Гость: NeManul

          Звернув увагу, що лиш в її передвиборчому ролику лиється лайно на кандидати з її ж (здавалось би) табору. Якщо ЮВТ поливає брудом Порошенка, може рейтинги не так вже й брешуть?Отож. Бабська істерика почаласьІ це дуже кидається в очі...."Самі прозорі вибори в світі" показують хто є хтоадмінресурс поки що на її боці.......але й Майдан ще не розібрали

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая