хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Признання...слів нема

http://blog.i.ua/community/1764/1419672/
з чого це вони признаються ,що кремль їх проплачує?
12

Коментарі

118.05.14, 20:39

тобі нема чим займатися, куйню дивися? заголовок импотентів і вміст роліка не мають нічого спільного. пук в калюжу. я думав там імена, прізвища, явки. такі "відкриття" наші журналісти понаписували десятками. але ватники лише сикелева дивляться.

    218.05.14, 20:48Відповідь на 1 від Пробіотик

    тобі нема чим займатися, куйню дивися? заголовок импотентів і вміст роліка не мають нічого спільного. пук в калюжу. я думав там імена, прізвища, явки. такі "відкриття" наші журналісти понаписували десятками. але ватники лише сикелева дивляться.кому в рублях платять?....
    кисельов злився....сьогодні сповідь читав, хоча може фейк, але російські сайти

      318.05.14, 21:08

      на вору и шапка горит)) Пока админы им способствуют.

        418.05.14, 21:17

        А взагалі є інформація, чий це сайт і хто адміни, було б цікаво з деякими користувачами зустрітися в житті

          518.05.14, 21:18Відповідь на 3 від Поговорим

          на вору и шапка горит)) Пока админы им способствуют.адміни покидьки....грають на всі сторони

            618.05.14, 21:27Відповідь на 4 від Волинский

            А взагалі є інформація, чий це сайт і хто адміни, було б цікаво з деякими користувачами зустрітися в життіМажоритарним акціонером інтернет порталу I.UA є "Український медіахолдинг" (УМХ), який станом на 15 грудня 2011 сконцентрував у себе 77.5% акцій. З вересня 2008 УМХ був міноритарним акціонером з часткою 32.5%. [1]
            питай..зустрінешся...зустрічі були..подивися в альбомі кислиці, чи аль казлоффа

              Гість: NeManul

              718.05.14, 21:31Відповідь на 4 від Волинский

              А взагалі є інформація, чий це сайт і хто адміни, було б цікаво з деякими користувачами зустрітися в життіКолись мені теж було цікаво, тепер бажання пропало.

                818.05.14, 21:52

                Громче всех "Держи вора" кричит сам вор - это уже старо-о-о...
                Им же, беднягам, троллить уже некого - занялись друг другом...
                Может, у них уже коньюгации начались?

                  918.05.14, 21:56Відповідь на 8 від Peter_Blood

                  Громче всех "Держи вора" кричит сам вор - это уже старо-о-о...
                  Им же, беднягам, троллить уже некого - занялись друг другом...
                  Может, у них уже коньюгации начались?
                  вони не скривають...валюту

                    1018.05.14, 21:59Відповідь на 4 від Волинский

                    А взагалі є інформація, чий це сайт і хто адміни, було б цікаво з деякими користувачами зустрітися в життіКурченко портал.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна