Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Присяга невідомих...

100 человек в масках присягнули на верность Крыму
Може я щось не розумію, але присяга - справа добровільна і відповідальна.
З кого там можна спитати???? і за що????
http://photo.vesti.ua/krym/1619-v-simferopole-100-chelovek-v-maskah-prisjagnuli-krymu
а тут вони  вже стріляють https://www.youtube.com/watch?v=j7Gj2WEIlIE
і це кажу не я 2хв58секlol
13

Коментарі

Гість: ZWAN

111.03.14, 02:22

Ну ты определись сначала с вопросами. А то еще не знаешь за что спрашивать,а уже ищешь у кого)

    211.03.14, 06:44Відповідь на 1 від Гість: ZWAN

    Ну ты определись сначала с вопросами. А то еще не знаешь за что спрашивать,а уже ищешь у кого)аксенов вже командир....

      311.03.14, 08:16

      присяга - справа добровільна, урочиста, з квітами... Здається мені, що ця присяга прийнята не на довго...

        Гість: Luns

        411.03.14, 14:05

        Учитывая угрозы бывшим беркутовцам в адрес их семей, такая защита не выглядит излишней.

          511.03.14, 19:08Відповідь на 3 від Brom_83

          присяга - справа добровільна, урочиста, з квітами... Здається мені, що ця присяга прийнята не на довго...в тому то і справа, коли присягаю, то маю це робити щиро.

            611.03.14, 19:13Відповідь на 4 від Гість: Luns

            Учитывая угрозы бывшим беркутовцам в адрес их семей, такая защита не выглядит излишней.Пробачте, кого їм боятися? коли кордон захистили такою армадою. Чи сумління підказує,що треба соромитися?
            Я приймав присягався....в Німеччині...і не соромився свого вибору, так як робив це ЩИРО і для свого народу за який готов покласти життя. Мож я не прав? Але як народ взнає своїх героїв?

              Гість: Luns

              712.03.14, 13:58Відповідь на 6 від Shnec

              Не у всех их семьи находятся в Крыму, и никто не будет гарантировать безопасность оствленной в Киеве семье.

                812.03.14, 17:54Відповідь на 7 від Гість: Luns

                пробачте, я рахую це дурістю.....сьогодні викладу своє бачення , воно більш життєве, чим те, що кажуть по телевізору.

                  Гість: Luns

                  913.03.14, 14:03Відповідь на 8 від Shnec

                  пробачте, я рахую це дурістю.....сьогодні викладу своє бачення , воно більш життєве, чим те, що кажуть по телевізору.Это не дурость, а бандитизм новой власти.

                    1013.03.14, 19:24Відповідь на 9 від Гість: Luns

                    пробачте, я рахую це дурістю.....сьогодні викладу своє бачення , воно більш життєве, чим те, що кажуть по телевізору.Это не дурость, а бандитизм новой власти.в нас в Києві...нічого не сталося....втік тільки овоч.....ті що заняли місце у владі давно. Крим ...це питання. Але коли я присягаюся, почитайте присягу, то ті, котрі поряд,кому я присягаюся - повинні хоч бачити мої очі.Мож я не прав? Чи вони бояться потім ще раз присягати?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна