Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Перемога!

18

Коментарі

Гість: Man-O-War

124.02.14, 13:45


Треба розрахуватися з усіма винними спочатку.

    Гість: Luns

    224.02.14, 14:51Відповідь на 1 від Гість: Man-O-War

    Это уже было после прежнего майдана, и массовые увольнения, и открытые дела, и обыски, и вызовы на допрос по тв. Те грабли ничему не научили, только лоб натренировали?

      324.02.14, 19:01Відповідь на 2 від Гість: Luns

      Это уже было после прежнего майдана, и массовые увольнения, и открытые дела, и обыски, и вызовы на допрос по тв. Те грабли ничему не научили, только лоб натренировали?Навчили, тому й на сторожі. http://blog.i.ua/user/2594223/1363026/

        анонім

        425.02.14, 08:33

        Хочу засмутити -- до Перемоги ще далеко. І шлях важкий. От коли влада зміниться на місцях, коли вийдуть з лікарень усі поранені, коли віднайдемо усіх без вісті зниклих, коли буде за гратами кожен винуватий в насиллі, коли пройде люстрація, от тоді ми зможемо говорити про Перемогу. Зарз усього навсього ми виграли битву -- важливу, але це ще не корінний перелом навіть.
        Світла память Небесній Сотні. Доземний уклін усім героям Майдану.

          Гість: Man-O-War

          525.02.14, 09:06Відповідь на 2 від Гість: Luns

          Те грабли ничему не научилиЧому-ж? Навчили. Особисто я бачу відплату не у звільненні та допиті, а відповідно до дій - убивці мають бути мертвими. Тролі теж.

            Гість: Luns

            625.02.14, 14:18Відповідь на 3 від УБН

            Это уже было после прежнего майдана, и массовые увольнения, и открытые дела, и обыски, и вызовы на допрос по тв. Те грабли ничему не научили, только лоб натренировали?Навчили, тому й на сторожі. http://blog.i.ua/user/2594223/1363026/Не вижу изменений. Никто не пытается обсуждать, как нужно менять систему, обсуждают только, чьи люди должны возглавить коррупционную систему, как это уже было в 2004г.

              Гість: Luns

              725.02.14, 14:22Відповідь на 5 від Гість: Man-O-War

              Те грабли ничему не научилиЧому-ж? Навчили. Особисто я бачу відплату не у звільненні та допиті, а відповідно до дій - убивці мають бути мертвими. Тролі теж.Если уж искать виновных, то нужно делать это на трезвую голову и без лишних эмоций. Я не слышал от Януковича призывов к насилию, но слышал такое от Яценюка, Гриценко, Тягныбока, Кличко. Лидеры оппозиции прямо призывали людей не бояться смерти и идти под пули, они должны понести ответственность за такие деяния?

                Гість: Man-O-War

                825.02.14, 14:22Відповідь на 7 від Гість: Luns

                Відповідай за себе.

                  Гість: Luns

                  925.02.14, 14:38Відповідь на 8 від Гість: Man-O-War

                  Відповідай за себе.Это само собой разумеется. А "лидеры оппозиции" должны ответить за свои деяния, посылая людей на смерть?

                    Гість: Man-O-War

                    1026.02.14, 10:25Відповідь на 9 від Гість: Luns

                    То піди на Майдан і поклич їх до відповіді.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна