Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Може в кого розуму більше......

Пояснити не можу не собі ні оточуючим.....
Чому, дії людини котру ніхто не знає, не може розгледіти  і почути в 46 мільйонному натовпі , можливо звинуватити розвалі державної безпеки
і впаяти термін?????
а на слова деяких державних діячів з закликами від'єднати цілі регіони(на всю країну) і приєднати їх іншим державам у СБУ не має коментів??????
Те, що силові структури  вже не служать народу  я знаю з дитинства, але те, що їм начхати на цілісність державі мене вражає.
Ще мене вражає те, що багатьом начхати на все,....їм аби стабільно
26

Коментарі

19.02.14, 10:54

http://news.liga.net/news/politics/795054-biografiya_yakimenko_glava_sbu_kuriroval_okhranu_na_firme_yanukovicha.htm

    анонім

    29.02.14, 10:56

    Відповід проста -- відсутність чітких критеріїв, які можливі лише за встановлення дійсно національної держави.

      39.02.14, 11:04Відповідь на 2 від анонім

      Відповід проста -- відсутність чітких критеріїв, які можливі лише за встановлення дійсно національної держави.КАРНИЙ КОДЕКС??????

        49.02.14, 11:05

        Сьогодні МИ живемо в ОКУПОВАНІЙ країні!нас не окопували, ми самі віддалися

          анонім

          59.02.14, 11:08Відповідь на 3 від Shnec

          Відповід проста -- відсутність чітких критеріїв, які можливі лише за встановлення дійсно національної держави.КАРНИЙ КОДЕКС??????Конституція.

            69.02.14, 11:08Відповідь на 1 від Пробіотик

            http://news.liga.net/news/politics/795054-biografiya_yakimenko_glava_sbu_kuriroval_okhranu_na_firme_yanukovicha.htmхто там зараз про державу піклується?

              79.02.14, 11:09Відповідь на 5 від анонім

              Відповід проста -- відсутність чітких критеріїв, які можливі лише за встановлення дійсно національної держави.КАРНИЙ КОДЕКС??????Конституція.на що, уй ще покладено?????

                89.02.14, 11:09

                коли ??в 94

                  99.02.14, 11:20

                  це не означає що потрібно опустити рукипіду у вівторок до голови сільради, поясню куди мої податки вкласти...щоб так робили всі, то на золоті унітази грошей не вистачило...і СБУ була нормальна

                    109.02.14, 11:24

                    Все це давно ясно і видимо і зрозуміло. це питання я давно собі ставлю, ще з часів чучми коли вибирався. Шо ж то там таке у тій владі коли на кон ставиться життя цілої держави ? Вони, що дебіли? Швидше це незрілість суспільства.
                    Є психологічний тест на зрілість, коли дитині дають цукерку і кажуть шо як та її не з'їсть за 20 хвилин то буде мати ще другу.
                    Ось так і у нас: тільки у нас це випробування на зрілість не пройшла жодна влада і суспільство.Всі дорвавшись до влади гребуть все, що під руку попадає а інші продаються за все, що дають.То що ми хочемо? Відбувається процес дозрівання чи то нації, чи то суспільства.
                    Відповідь проста: те що відбувається в країні наслідок незрілості суспільства.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна