хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

"Беркут" з родини падальників...

Сьогодні була ЖАХЛИВА і одночасно ПЕРЕМОЖНА НІЧ.

Спочатку відбулося побиття беркутівцями людей біля суду.....

Вчергове наш "Беркут" підтвердив, що він  з родини ПАДАЛЬНИКІВ!

За лічені хвилини Люди самостійно зорганізувалися і змогли дуже пристойно протистояти цій клятій частині СИСТЕМИ!

На проспекті Перемоги буси беркуту заблокували (люди, автівки).

Все це відбувалося з виконанням Гімну України!!!

Усіх беркутівців, які брали участь у побитті мирних протестуючих під Києво-Святошинським судом, було перефотографовано. Усіх їх було змушено відкрити свої обличчя. Кожного, під охороною активістів, було спроваджено цілими і неушкодженими через "коридор" ганьби, від бусів – до будівлі Святошинського РУВС. 

Обурені і розлючені Українці вчинили більш ніж ДОСТОЙНО! Беркутівців не били, не шматували...їм просто ПОДИВИЛИСЯ В ОЧІ.

Я ніколи не позбудуся відчуття гордості за мою націю! Де ще у світі ви бачили таких ЛЮДЕЙ???

І хай мене окремі елементи називають "фашисткою", але я скажу це:

 Слава Україні!  С Л А В А     Н А Ц І Ї! 

43

Коментарі

анонім

111.01.14, 10:45

Смерть ворогам!
Дивився відео. Дійсно, коли шакали йшли з відкритими обличами -- то вже символічна перемога. Тим паче, особливо впертим маски таки знімали. І було чітко видно -- народ тих шакалів не боїться зовсім. Оце перемога незаперечна.
Героям Слава!

    211.01.14, 10:48

    Героям слава! Смерть ворогам!

      311.01.14, 10:58

        411.01.14, 11:10Відповідь на 1 від анонім

        Головна "жриця" Танцемайдану занепокоєна.
        http://blogs.pravda.com.ua/authors/ruslana/52d0acdc26f07/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

          анонім

          511.01.14, 11:23Відповідь на 4 від uraha

          Головна "жриця" Танцемайдану занепокоєна.
          http://blogs.pravda.com.ua/authors/ruslana/52d0acdc26f07/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
          У неї в макітрі вже давно якась фігня вариться. Згадай її запобігання перед пугачихою, дивні танці на гей-парадах, повний аут на прес-конференції Гайтани. Там стільки хробаків у тій макітрі, що я Руслані вже давно не дивиюся.

            611.01.14, 11:25

            Бандити керують країною!!!!- А ми:Міліція з народом,ми мирні маніфестанти.....

              анонім

              711.01.14, 11:32

              Почитав коменти до матеріалів про цю подію на різних сайтах -- завили тролі. Таки добре вчора дістали банду, тролі аж слюною давляться.

                811.01.14, 12:27

                Я трохи відстав від подій в країні....Зараз передивився кілька сайтів.-Юля,я також фашист.
                «Ти фашист! Бо вдягнув вишиванку.
                Вишиванка – це ж символ фашистів!
                На Адольфа ти молишся зранку»:
                Прокричать тобі в слід кумуністи.

                «Ти фашист! Поважаєш країну,
                Та героїв, що її здобували.
                І мета твоя – Новий Освенцім»:
                Аж заслиняться ригіАнали.

                «Ти фашист! Бо цінуєш родину,
                І ненавидиш й дух підарастів.
                В гітлерюгенд віддаш свого сина»:
                За спиною шиплять толерасти.

                Хай Фашист – бо ціную державу!
                Хай фашист – бо шаную героїв!
                І якщо вас так бісить це слово
                Я горджусь, що це слово зі мною!

                  911.01.14, 12:33Відповідь на 5 від анонім

                  Ну це ще не все.Руслана разом зі своїм чоловіком Ксенофонтовим тримають в руках чи не всі ФМ станції Львова.Саме вони притягнули сюди і "Наше радіо" І "Русскоє радио" і ще цілу купу російського інфолайна, назви яких я не пам’ятаю уже бо багато їх. Так що і послухати уже немає що.І саме ці станції піарять її у нас.

                    1011.01.14, 12:33

                    якби побили кілька петухів з шоломами - я б кричав гучніше. все приймається до уваги. безкарність також.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна