хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Піліпішина в попова!!!

У 223 окрузі виборців по дільницях розвозили машинами кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина. Про це повідомила громадська організація ОПОРА, яка спостерігала за перебігом виборів.

Об 11:30 біля ДВК №801003 (музична школа №5, вул. Борщагівська 14) спостерігачі ОПОРИ встановили машину (номерний знак "АА 2409 ВА"), яка возила виборців по округу. Водій Анатолій сказав, що працює на овочевій фабриці, яка є власністю кандидата у народні депутати Віктора Пилипишина. Весь транспорт фабрики, згідно вказівки власника, задіяний у розвезенні людей по дільницях у день голосування 15 грудня", - повідомила ОПОРА.

Всю виборчу кампанію піліпішин вів брудно і низько... По-іншому він не вміє!

І  хоча за даними екзит-полів Юрко Левченко випереджає піліпішина на 17%, але попереду "підрахуйна ніч". 

У зв"язку з вищезазначеним, у мене народилось нове гасло : "піліпішина в попова!!!"

17

Коментарі

анонім

115.12.13, 22:53

Правильне гасло!
Там на ОВК зараз Чечетіло зажигає, хлопці з нього у відкриту знущаються, а воно навіть не розуміє.

    215.12.13, 22:55

    а хіба "людці" вміють вести чесну боротьбу?

      Гість: NeManul

      315.12.13, 22:59

      Мене більше заінтригували Бузина Олесь і Левченко Андрій

        415.12.13, 23:10Відповідь на 3 від Гість: NeManul

        Мене більше заінтригували Бузина Олесь і Левченко АндрійЛевченка № 2 (якогось) виставила влада, щоб відтягнув частину голосів. Але так і сталося, той 1 % належить Юркові!!! А Бузина --- він і перший раз 28 жовтня балатувався.Йому так "хазяін" наказав!!!

          Гість: NeManul

          515.12.13, 23:12Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Мене більше заінтригували Бузина Олесь і Левченко АндрійЛевченка № 2 (якогось) виставила влада, щоб відтягнув частину голосів. Але так і сталося, той 1 % належить Юркові!!! А Бузина --- він і перший раз 28 жовтня балатувався.Йому так "хазяін" наказав!!!На городі Бузина, а в Києві "дядько"

            Гість: NeManul

            615.12.13, 23:14

            Скільки процентів оброблено?

              715.12.13, 23:15

              сьогодні знайомий виборець з 223 розповідав.
              Левченків на окрузі троє. один з яких з ГО Свобода.
              Пилипишинів тільки один))))
              навіть забувши "брудну рекламу" про Левченка (однак я після неї одразу б проголосувала, не будь я навіть прихильником свободи), відразу видно хто використовує брудні технології))

                815.12.13, 23:28Відповідь на 7 від Зося Квітнева

                сьогодні знайомий виборець з 223 розповідав.
                Левченків на окрузі троє. один з яких з ГО Свобода.
                Пилипишинів тільки один))))
                навіть забувши "брудну рекламу" про Левченка (однак я після неї одразу б проголосувала, не будь я навіть прихильником свободи), відразу видно хто використовує брудні технології))
                Так! Весь шевченківський було завішано "добрим" піліпішиним і "злим" Юрком. І це при тому, що піліпішин 28 жовтня обіцяв на перевиборах не висуватися!

                  915.12.13, 23:39Відповідь на 8 від Julia Taneta

                  так- так! перепишим ще й балабол!
                  ну але головне, як говорили знайомі жителі шевченківського району (а їх у мене там чимало), подарункові чашечки не подарували пилипишину додавткових голосів)))
                  ех. а мої колишні сусіди навіть не ідейні... вони лише нікому не вірять так, як свободі!!!

                    1016.12.13, 01:40Відповідь на 7 від Зося Квітнева

                    Я гадаю Юрко переможе
                    А Піля знову пролєтіть (не сховається від в"язниці у ВР).

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна