Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кривава ЙОЛКА 2013-2014. Кому вона потрібна???

Більш як за місяць до Нового року комунальні служби Києва розпочали встановлення конструкцій новорічної ялинки на майдані Незалежності. А сьогодні о четвертій годині ранку комунальщики НАРЕШТІ зрозуміли, що їм встановлювати ЙОЛКУ ДУЖЕ заважають учасники Євромайдану!!!

Вони "ОПЕРАТИВНО" звернулися до МЄНТІВ, а ті, за МИТЬ телепортували до Києва загони луганського та кримського "Беркуту" !

А далі було КРИВАВЕ МІСИВО!!!

Зараз: Вихід з метро на Майдан Незалежності заблокований працівниками міліції



Весь Майдан Незалежності оточений металевим парканом по периметру. Бійці "Беркуту"зайняли майже усю площу навколо стели Незалежності.


Правоохоронці пояснюють це тим, що їм треба прибрати сміття  ( у нас тепер мЄнти прибирають сміття? то хай почнуть із СЕБЕ) і поставити ковзанку з ялинкою. А тим часом комунальні служби навколо майбутньої головної ЙОЛКИ країни  ЗМИВАЮТЬ З АСФАЛЬТА КРОВ ДІТЕЙ, які просто хотіли жити у Європі!!!

Я відмовляюся від такої ЙОЛКИ!!! 

Підтримайте. Ми маємо вимагати, щоб у цьому році КРИВАВУ ЙОЛКУ прибрали з Майдану!


26

Коментарі

анонім

130.11.13, 14:33

причем тут йОлка... в 2004 году елку поставили и никого бить не пришлось... это просто тупое месилово

    230.11.13, 14:47Відповідь на 1 від анонім

    причем тут йОлка... в 2004 году елку поставили и никого бить не пришлось... это просто тупое месиловоТак і я ж кажу, що привід БИТИ неозброєних людей завжди знайдуть урки!
    Я до того, що ТАКОЮ ЦІНОЮ нам ЙОЛКА на Майдані не потрібна!!!

      330.11.13, 18:46

        Гість: NeManul

        430.11.13, 23:25

        Тьху на таку йолку

          51.12.13, 00:03

          Йолка (не плутати з ялинкою) вже стала символом цієї морально-вбогої влади...
          Може тому вони так гіперуважно ставляться до її встановлення(???)

            61.12.13, 00:05

            скорее время говорить об осинах...и кольях

              71.12.13, 01:00

              риґів розвісити на тій ЙОЛЦІ!!!

                81.12.13, 02:35

                пора би киянам обрати собі мера
                http://tvi.ua/new/2013/11/30/sadovyy_zasterih_vid_rozhonu_yevromaydanu_u_lvovi
                А Попова повісити на йолці