хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Володимир В'ятрович. 5 канал


16

Коментарі

116.06.13, 18:22

Поважаю В"ятровича...Дійсно професіональний історик.

    анонім

    216.06.13, 20:38

    Погоджуюся -- не можна на трагедії спекулювати. Як то роблять жиди і поляки.

      316.06.13, 20:43

      Зараз читаю книгу „Німеччина й Україна в Другій світовій війні” Володимир Косик на основі німецьких документів.
      Там показується історія конфлікту. Винний польський уряд у Лондоні та Москва, що підкорила Польщу, а Україна,
      як завжди виявилась на межі

        Гість: ЛемБой

        416.06.13, 21:34

        Краще всього описано в книзі Вятровича "Друга українсько-польська війна 1942-1947р.р." Кофлікт почався в 1942р винищенням українських сіл і закінчився акціэю "Вісла". Поляки лиш в контексті хочуть тільки розглядати Волинську трагедію,перебільшуючи свої жертви.

          519.06.13, 20:35Відповідь на 4 від Гість: ЛемБой

          ..конфлікт почався на багато раніше. Поляки на західно-українських землях вели окупаційну політику. Всі решта події, це наслідок.
          http://www.territoryterror.org.ua/uk/history/period/?ci_themeid=2

            Гість: ЛемБой

            619.06.13, 20:44Відповідь на 5 від vov4ik126

            Я згоден з вами:політика Речі Посполитої велась проти українців на державному і побутовому рівні. Але збройна боротьба почалася з масового знищення українських селян на Холмщині.

              719.06.13, 21:05Відповідь на 6 від Гість: ЛемБой

              Про побутовий ріівень... мій тесть жив до війни в селі, де значна частина мешканців, крім українців були жиди й поляки. Жили дружно, ніяких ворожнеч. Тут мабуть неабияку роль відігравала політика крайова...Кому була потрібна ворожнеча, той її отримав.

                Гість: ЛемБой

                819.06.13, 21:13Відповідь на 7 від vov4ik126

                А тут,в Бориславі,ще живуть люди,які пам'тають як поляки обзивали їх кабанями і принципово не розуміли української мови. Ту пагурек,ту доліна,бензэ в дупэ Україна-любимий їх вислів тих часів.