хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

ВАРТА під обстрілом???

БезпрЄдЄл та маразм  на  i.ua набирає обертів.

Я не можу плюсити статті на ВАРТІ (вже тиждень). 

Я їх читаю, а додати балів власному товариству я не в змозі!!! Я також не можу приймати участь у голосуванні. 

Мені не дають можливості здійснювати розсилку публікацій! Тому прошу Громаду розсилати цікаві публікації і цю замітку! 

Якщо ще хтось виявив подібні недоліки, прошу повідомити!

Дякую ДРУЗЯМ за честь, гідність та непохитну відданість товариству!

 

47

Коментарі

Гість: NeManul

124.05.13, 12:48

Моїм товаришкам вже 14 днів заблокували доступ до сторінок у Народі (по інструкції 7 днів). Вибіркове правосуддя на лице. Пропоную вибрати інший сайт і усією групою тусувати туди. Оголосимо бойкот i.ua

    Гість: R0mmel

    224.05.13, 13:19Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте замою французську, треба тут триматися і далі.

      324.05.13, 13:32Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

      вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте за мою французську, треба тут триматися і далі.
      Ми легких шляхів не шукаємо! Якщо не вийде стати осиковим кілком у грудях, будемо сосновою скалкою у дупі українофобів.
      Але комфортно гидити Україні ми їм завадити мусимо.

        424.05.13, 13:51Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

        вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте замою французську, треба тут триматися і далі.Мені імпонує твоя французька. Погоджуюсь абсолютно!!!
        " Я не здамся без бою "!

          524.05.13, 13:56Відповідь на 3 від Perovdupu

          вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте за мою французську, треба тут триматися і далі.Ми легких шляхів не шукаємо! Якщо не вийде стати осиковим кілком у грудях, будемо сосновою скалкою у дупі українофобів.
          Але комфортно гидити Україні ми їм завадити мусимо.
          Я не хочу у дупі...
          Краще поперек горлянки.

            624.05.13, 14:03

            я у Чупринки не можу коментувати

              анонім

              724.05.13, 14:39

              Я тільки в стрічку не потрапляю, але це вже давно - після отримання 3 зірочок колись, а так наче і плюсувати можу і голосувати...

                824.05.13, 14:54Відповідь на 5 від Julia Taneta

                вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте за мою французську, треба тут триматися і далі.Ми легких шляхів не шукаємо! Якщо не вийде стати осиковим кілком у грудях, будемо сосновою скалкою у дупі українофобів.
                Але комфортно гидити Україні ми їм завадити мусимо.
                Я не хочу у дупі...
                Краще поперек горлянки.
                Сонечко, це ж метафора! Будь хоч кісткою в горлянці, хоч пір'ячком.

                  анонім

                  924.05.13, 15:20

                  Мороки вистачає, я не можу деяких замітки ВАРТівців коментувати, хоча відповідати на коменти в блогах інших можу.

                    Гість: R0mmel

                    1024.05.13, 15:23Відповідь на 8 від Perovdupu

                    вони саме цього і добиваються. Хер їм, вибачте за мою французську, треба тут триматися і далі.Ми легких шляхів не шукаємо! Якщо не вийде стати осиковим кілком у грудях, будемо сосновою скалкою у дупі українофобів.
                    Але комфортно гидити Україні ми їм завадити мусимо.
                    Я не хочу у дупі...
                    Краще поперек горлянки.
                    Сонечко, це ж метафора! Будь хоч кісткою в горлянці, хоч пір'ячком.
                    свинячою шкварочкою, що несподівано опинилася в маці

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна