хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Не здавати і не зраджувати!

Тимошенко вибачилася перед побитими жінками-"регіоналами" і закликає знайти осіб, які напали на депутатів-жінок.

ОЙ ВЕЙ! ДякуЄмо, Юліє Володимирівно! Але і без нашої допомоги знайдуть.......

Для "пріхільніків толерастії" посилання на офіційний сайт Батьківщини http://byut.com.ua/news/14403.html (тисни)

Міліція вже почала АКТИВНИЙ пошук і першими ліпшими підозрілими виявилися "Свободівці". Всі ми розуміємо, що всі ці сніжки - це була відверта спланована провокація. Лідери опозиції повинні стояти на цій версії подій і повинні бути впевнені в Людях, яких вони закликали до участі в акції.

За словами «свободівців», четверо їхніх активістів вже отримали повістки із зазначенням з'явитися 3 квітня 2013 в Печерський райвідділ міліції для дачі свідчень з приводу акції протесту.  Зокрема, на допит викликали керівника прес-служби Київської міської організації ВО «Свобода» Кирила Бабенцова, члена Київського міського комітету ВО «Свобода» Олександра Рудоманова, активіста київської «Свободи» Євгена Карася.  Крім цього, до свободівця Сергія Бойка міліціонери прийшли за місцем його проживання та незаконно намагалися допитати прямо на місці.  Після відмови давати свідчення вдома співробітники міліції вручили Бойку повістку.  Керівник прес-служби Київської міської організації ВО «Свобода» Кирил Бабенцов вже знаходиться в райвідділі. Його допитує заступник начальника райвідділу Горбачук.

НЕ ЗДАВАТИ І НЕ ЗРАДЖУВАТИ! Я не вірю, що це були Кияни! Я не вірю, що це були учасники опозиційної акції! Я не згодна, щоб самопроголошені Лідери опозиції  від мого імені та імені Киян вибачалися перед цими ПР_ашними "б"_лєді!

Для мене це рівнозначно, що вибачатися за вояків УПА перед окупантами-комуняками за "бідненьких" вбитих чЄкістів!

Смерть ВОРОГАМ моєї нації! І ніяких вибачень...і ніяких слинявих тужливих промов!

Слава Україні!!! 

24

Коментарі

13.04.13, 17:31

Господи,що те чудо ще щось закликає??? -Йшло б краще працювало....

    23.04.13, 18:37

    А ці шльондри ПРастовські не бажають вибачитись за розкрадання країни?

      33.04.13, 20:20

      кидали провокатори...Слава нації!!!

        43.04.13, 20:34

        Це куплені КГБ. Сумніву немає - провокація
        Воний вбивати почнуть дрібних регів, як Кірова, щоб почати терор

          53.04.13, 21:26

          Зараз спробують знищити Свободу
          Ми не Жопозиція, ми своїх не здамо

            Гість: R0mmel

            63.04.13, 21:42

            а Яценюк як прогнувся одразу? Дебіли...замість змотивувати людей кидати чимось більш гарячим та горючим в окупантів, настрій же є, він почав скавучати про те що "винних треба покарати, є ж фото та відео", "перед жінками вибачитись" За недоразумєніє Кличка взагалі мовчу..."Революція", ять...

              73.04.13, 22:16

              Що за маячня? Яким чином вона могла до чогось закликати? Звідкіля така інформація? Вона що, інтервю давала? "Третьего апреля - никому не верят!"

                83.04.13, 22:21

                " Про це йдеться у заяві Тимошенко, розміщеній на її сайті."
                Від коли це Тимошенко має доступ до інтернетресурсу? Кому давала інтерв"ю?
                Це скоріш така ж провокація, як і свободівці -сніжкомети.

                  93.04.13, 22:24Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                  Що за маячня? Яким чином вона могла до чогось закликати? Звідкіля така інформація? Вона що, інтервю давала? "Третьего апреля - никому не верят!"Знову загострення зомбодії? http://byut.com.ua/news/14403.html
                  Офіційний сайт Батьківщини.

                    103.04.13, 22:29Відповідь на 9 від Julia Taneta

                    Коли виривають з контексту - втрачається сенс сказаного. А коли читаєш повний текст, тоді стає зрозумілим, що саме вона хотіла сказати.
                    "Ми ж з вами не такі, як ті звірини, які дають команду бити жінок омонівськими дубинками на мітингах, силою викидають жінок-депутатів з виборчих дільниць та лікарні «Укрзалізниці», штовхають і волочать жінок-журналістів та гноять жінок-політиків у в‘язницях."

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна