хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

8 березня. Жіночий день чи день феміністок?

Напередодні 8 березня і чергового шопінгу-психозу квітів, парфумів та інших дрібничок, неодноразових повідомлень у неті що це "свято" придумали повії, що свято приурочили до свята Пурим і т.д. вирішив більш детальніше придивитися до слова "фемінізм".

На очі спала книга Д. Дюка, де у розділі фемінізм він розказує що це за явище, і звідки воно прийшло у європейську культуру. 
Всі визначні феміністки були єврейки (але про це трішки пізніше)
Але ЧОМУ саме вони? 
А все пояснюється тим, що у іудаїзмі до жінки ставлення у цілому є ЗНЕВАЖЛИВИМ!

Уривки з книги Д. Дюка "Моє дослідження сіонізму" :
" В книжці "Отвір у простині" Евелін Кайе, яка виросла в ортодоксальній єврейській родині  вказує на принижений статус жінки у еврейській вірі".
"Талмуд описує жінок як нечистих, шлюх, і як брехливих, більш низьких істот"

Саме тому вони почали боротись за свої права. Але замість того, щоб боротись за свої права у своїй релігії і у своєму середовищі, вони перенесли цю боротьбу на наше з вами життя.
Щоб слова Д.Дюка не виглядали голослівними представляю декілька цитат відомих на весь світ феміністок.
Окрім того що всі вони являються єврейками, вони виросли у неповних або у не сприятливих в соціальному плані сім"ях. 

Приклад 1 : 


Валері Соланс. 
Виховувалась у сім", де батько пиячив і піднімав на матір руку.

" Збереження чоловіків не потрібно навіть для сумнівного завдання самозбереження. Чоловік це біологічна випадковість......недолюдина, тварина. За своєю суттю чоловік - це п"явка, і, відповідно, не має права на життя, оскільки ніхто не повинен жити за рахунок інших.... Знищення будь-якого чоловіка, таким чином, є хорошим і правильним вчинком, дуже вигідним для жінок, і актом милосердя відносно нього. Знищіть чоловіків і жінки стануть іншими. Небагато з тих чоловіків, які залишаться будуть продовжувати своє нікчемне існування, прогулюватися у жіночих платтях або відправляться у найближчий центр самовбивства, де їх тихо, швидко і безболісно присплять газом". 

Окрім того вона стверджувала що кожен чоловік бажає мати вагіну.

Я навмисно виділив слово "чоловік".
а)  поміняйте його на слово "жид" і отримаєте німецький націонал-соціалізм
б)  поміняйте його на слово "німець" і отримаєте "план Монтеграу"

Приклад 2 : 


Глорія Стайнем. 
Нащадок євреїв мігрантів з Польщі та Німеччини. 
Виросла у неповній сім"ї. Окрім того мати провела декілька років у лікарні для розумово відсталих осіб.


"Якби у чоловіків була менструація то  чоловіки порівнювали б у кого вони триваліші, і у кого сильніші критичні дні. Хлопчики будуть хвалитися першими менструаціями.  Засоби гігієни будуть фінансуватися з бюджету, як частина медичної страховки. Назви прокладок для чоловіків: "Тампони Джона Уейна", "Ударні прокладки Мохаммеда Алі", "Ці криваві холостяцькі дні", "Чорні суперпрокладки "Беретта"

"Вільна жінка та, яка вважає нормальним секс до заміжжя, і роботу після"
А як же тоді традиційні християнські цінності і наукові знання про телегонію?

"Жінка, яка читає "Плейбой" відчуває себе майже як єврей, який читає інструкцію для нацистів"
Не дуже вдалий вислів єврейки, якщо згадати що епіграфом до інструкції про расову чистоту для членів СС був вислів англійського єврея Дізраєлі "Нація, яка дозволяє кровозмішання, приречена на вимирання"

Легальний шлюб робить вас половиною особистості. А який чоловік хоче жити з половиною жінки"
А як же тоді бути з чоловіками і жінками які ЖИВУТЬ  у шлюбі? Тобто явна підміна понять для зруйнування інституту сім"ї. Майже як у Фрейда, який об"єднав любов і секс


Приклад 3 :

Бетті Фрідан. (Бетті Наомі Гольштейн)

"Жіночність придумали чоловіки, щоб виправдати роль матері і домашньої господині, яка відводиться жінці"
А я завжди думав, що сказавши жінці чи дівчині, що вона "жіноча" я роблю їй комплімент, а виявляється (з точки зору феміністок) я ображаю її

Приклад 4 :


Белла Абцуг.
Батько помер, коли їй виповнилось 13 років

"Ми боремось не за те, щоб Ейнштейн у спідниці міг стати помічником викладача. Ми боремось за те, щоб повна дурепа просувалась по службовій драбині так само успішно як і повний дурень"

Мені здавалось, що посади мають займати люди за особисті управлінські якості, незалежно від статі,  а виявляється що це не так.
Окрім того приклад Ейнштейна не дуже вдалий. оскільки його "геніальність" останнім часом визиває значні сумніви, а деякі постулати теорії відносності вже спростовані.



14

Коментарі

анонім

17.03.13, 14:05

Ребята,вам что, женщины не дают, что вы такие злые от воздержания?

    анонім

    27.03.13, 14:08

    на фото одні жидівки права качаютьда хоть марсианки, сегодня и завтра и послезавтра дам празднично чпокать надо, а не в политике мастурбацией заниматься

      Гість: Bumsya

      37.03.13, 14:10

      Не исключено что эти женщины в детстве подвергались насилию со стороны отца, отсюда и животная ненависть к мужчинам.

        анонім

        47.03.13, 14:14

        так чого ти тут сидиш і даєш поради? "полній вперед" виконувати те що іншим радишрабочий день закончится так и сделаю))

          57.03.13, 14:31

          В мене виникло бажання піти з вашої групи.
          Тому що бали в мережі не є моєю ціллю..

            Гість: Українець_

            67.03.13, 15:21

            Ти що хворий?

              анонім

              77.03.13, 19:45

              свято єврейських жінок

                87.03.13, 23:36Відповідь на 2 від анонім

                на фото одні жидівки права качаютьда хоть марсианки, сегодня и завтра и послезавтра дам празднично чпокать надо, а не в политике мастурбацией заниматьсяКожному своє!
                Тобі "чпокати"...нам Українську Україну розбудовувати з власними традиціями і без жидівських свят!
                З 8_мим березня тебе, "чпокальщік"!

                  97.03.13, 23:42Відповідь на 5 від Sunny Side

                  В мене виникло бажання піти з вашої групи.
                  Тому що бали в мережі не є моєю ціллю..
                  Тут кожен має власну думку!
                  Ми всі різні. Звичайно, виникають і певні суперечки.
                  Ніхто не може заборонити одній людині святкувати одні свята, іншій - інші!
                  Але це не суперечить нашій спільній меті: Вільна, Самодостатня, дійсно Незалежна Україна.

                    107.03.13, 23:50

                    З одного боку піпл звик 8 березня дарувати квіти, а потім бухати... З іншого боку, якщо подивитись на історію цього "свята", то стає сумно та гидко.
                    Вся Европа святкує День матері... Сподіваюь згодом і Україна святкуватиме тільки нормальні свята, а дати інспіровані самізнаєтеким стануть просто числами на листках календарів.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна