Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Таких депутатів Ви собі обирали?

У всіх життєвих ситуаціях ані морально, ані психологічно, ані фізично я не сприймаю цю владу. Я категорично була проти цього царька, якого дехто називає президентом..., і продовжую стверджувати, що укріпився Янукович у владі завдяки кремлядському угрупуванню, яке тісно засіло не лише в рядах комуністів, ПіаРастій, а ще й в БЮТ_і.

Представники КДБ і люди Медведчука роблять все можливе, щоб підштовхнути Україну у бік маЦковії...

Як можна було обирати опозиційну команду (БЮТ) , до складу якої увійшли: Кожемякін  (КДБ  у третьму колін, чим пишається),  Денісова (маЦкалюка), Кужель (Медведчучка), Сенченко (КДБ) Забзалюк  (хабарник і КДБ_іст)  ,  Пашинський (ідіот шизофрєнік) , Аваков (кримінал) Абдуллін (кримінал) ,  Табалов (кримінал + ТУШКА) ,   Донець Тетяна  (ПіаРастка) ... 

Ви тільки дослухайтеся до слів, які у критичних ситуаціях вигукують ці АППАзиціонери:

Кужель (на 4хв.47-48 секунді, "Ви на наши деньги бюджєтниє живьотє" ...

Тобто, "бюджєтниє дєньгі" це гроші Депутатів..., а ми всі "сволочі" на них живемо. 

Пашинський: "На яких підставах ви стоїте біля народного депутата?" .....Я в шоці. Вони не лише не доторкані, біля них без підстав і спеціального документу ще й стояти поруч ЗАБОРОНЕНО!!!


І хай мені знову закидають, що я працюю на ПР, але один висновок я для себе зробила,

ДОПОКИ МИ НЕ ПОЗБУДЕМОСЬ ТАКОЇ АППАЗИЦІЇ, МИ НЕ ПЕРЕМОЖЕМО ЦЮ ВЛАДУ!

Скидаємо БАЛАСТ!!!

19

Коментарі

114.02.13, 10:51

Як правильно Ви мислите, а раніше?

    214.02.13, 10:53Відповідь на 1 від Mamay_

    Як правильно Ви мислите, а раніше?Я завжди це казала. То Ви мене з кимось переплутали.
    Це моя незмінна позиція від 2006 року!

      314.02.13, 10:56Відповідь на 2 від Julia Taneta

      Все вірно, це навіть схоже на змову. Доки їх усіх нічого не буде. Відсторонити усіх і хороших і дуже хороших!

        Гість: Дід Ринат

        414.02.13, 10:57


          анонім

          514.02.13, 10:57

          Тільки національна революція, з осиковою-смереково-ліхтарною люстрацією. І без огляду на перебування в якихось там ОО і тому подібного. Голосував хоч за один виборчий закон з комуно-бандюками -- прошу пана до гиляки.

            614.02.13, 11:05Відповідь на 3 від Mamay_

            Все вірно, це навіть схоже на змову. Доки їх усіх нічого не буде. Відсторонити усіх і хороших і дуже хороших!Супер. Тільки люстрація. Нікого, хто був при владі хоч раз від 1991 до 2012...
            Тільки нові, народжені, або сформовані у незалежній Україні політики!

              714.02.13, 11:06Відповідь на 5 від анонім

              Тільки національна революція, з осиковою-смереково-ліхтарною люстрацією. І без огляду на перебування в якихось там ОО і тому подібного. Голосував хоч за один виборчий закон з комуно-бандюками -- прошу пана до гиляки.ком. 6 !

                анонім

                814.02.13, 11:12Відповідь на 6 від Julia Taneta

                Все вірно, це навіть схоже на змову. Доки їх усіх нічого не буде. Відсторонити усіх і хороших і дуже хороших!Супер. Тільки люстрація. Нікого, хто був при владі хоч раз від 1991 до 2012...
                Тільки нові, народжені, або сформовані у незалежній Україні політики!

                  914.02.13, 11:15Відповідь на 8 від анонім

                  Все вірно, це навіть схоже на змову. Доки їх усіх нічого не буде. Відсторонити усіх і хороших і дуже хороших!Супер. Тільки люстрація. Нікого, хто був при владі хоч раз від 1991 до 2012...
                  Тільки нові, народжені, або сформовані у незалежній Україні політики!
                  По портрету Забзалюка ти можеш щось добавити, ти його краще знаєш.

                    1014.02.13, 11:17

                    для українців головне не піддаватись на усякі жидівські ігрища, а підтримувати ВО СвободаЗгодна. І головне зрозуміти, що тимошонка і весь цей цирк з її посадкою - це головна козирна карта у рукаві ЖИДІВ і кремлядЄй.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна