Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

У День Cвободи береги Дніпра з'єднають живим ланцюгом

У День Cвободи береги Дніпра з'єднають живим ланцюгом

22 січня столичні мешканці відзначать День Соборності та річницю з дня проголошення Незалежності України, об'єднавши два береги Дніпра "живим" ланцюгом.

Як повідомляє сайт Братства козацького бойового звичаю "Спас", акція пройде на мосту Патона.

Збір учасників розпочнеться о 8.00 на обох кінцях мосту. Також групи будуть формуватись на виході біля станцій метро "Лівобережна" та "Дружби народів".



До акції можуть долучитися усі охочі.


"З собою потрібно принести гарний настрій та багато жовто-блакитної символіки: прапорів, стрічок, малюнків на обличчі. Далі групи, що уособлюватимуть УНР та ЗУНР, рушать назустріч одна одній для того, щоб об'єднатись посередині мосту Патона. Далі будемо співати гімн України та стрілецьких пісень ну і багато-багато іншого", - повідомляють організатори.

Вони наголошують, що акція є повністю аполітичною: "На заході вітаються тільки синьо-жовті прапори, герби Української Народної Республіки чи Західно-Української народної республіки. Будь-яка інша символіка включно з символікою політичних партій вважатиметься провокацією".

21

Коментарі

121.01.13, 14:18

    анонім

    221.01.13, 14:32

    Класно, тільки не розумію, чому у "День Свободи"? Адже це День Соборності.

      321.01.13, 14:58Відповідь на 2 від анонім

      Класно, тільки не розумію, чому у "День Свободи"? Адже це День Соборності.http://www.president.gov.ua/content/sobornist.html сай прЄз_а: об'єднання святкових дат Дня Соборності і Дня Свободи в один святковий день
      Отже, день "Свободи" !

        421.01.13, 15:04

          анонім

          521.01.13, 15:11Відповідь на 3 від Julia Taneta

          Класно, тільки не розумію, чому у "День Свободи"? Адже це День Соборності.http://www.president.gov.ua/content/sobornist.html сай прЄз_а: об'єднання святкових дат Дня Соборності і Дня Свободи в один святковий день
          Отже, день "Свободи" !
          Наший День Свободи в листопаді, а взавтра -- День Соборності. А свій указ Овощ хай собі запхне. Неправильно його виконувати.

            Гість: скорцені4

            621.01.13, 15:13

            Буду завтра з Тополею на мосту!

              721.01.13, 15:34Відповідь на 5 від анонім

              Класно, тільки не розумію, чому у "День Свободи"? Адже це День Соборності.http://www.president.gov.ua/content/sobornist.html сай прЄз_а: об'єднання святкових дат Дня Соборності і Дня Свободи в один святковий день
              Отже, день "Свободи" !
              Наший День Свободи в листопаді, а взавтра -- День Соборності. А свій указ Овощ хай собі запхне. Неправильно його виконувати.
              Я вважаю, що ми День "Свободи" маємо відмічати щодня і без указів. А День Соборності 22 січня 2013 ти ж не заперечуєш?

                821.01.13, 15:35Відповідь на 6 від Гість: скорцені4

                Буду завтра з Тополею на мосту!

                  анонім

                  921.01.13, 15:37Відповідь на 7 від Julia Taneta

                  Класно, тільки не розумію, чому у "День Свободи"? Адже це День Соборності.http://www.president.gov.ua/content/sobornist.html сай прЄз_а: об'єднання святкових дат Дня Соборності і Дня Свободи в один святковий день
                  Отже, день "Свободи" !
                  Наший День Свободи в листопаді, а взавтра -- День Соборності. А свій указ Овощ хай собі запхне. Неправильно його виконувати.
                  Я вважаю, що ми День "Свободи" маємо відмічати щодня і без указів. А День Соборності 22 січня 2013 ти ж не заперечуєш?
                  Категорично ЗА!

                    анонім

                    1021.01.13, 15:38Відповідь на 6 від Гість: скорцені4

                    Буду завтра з Тополею на мосту!А Тополя -- це бойовий комплекс?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна