хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Ще один скелет із шафи...

Підозра, що директор фірми "ПростоПрінт" Денис Олейников, який випускав футболки "Спасибо жителям Донбасса",  працює не зовсім на Україну, точніше сказати, працює зовсім не на Україну у мене виникла вже тоді, коли він перший свій політичний притулок отримав в рАссєє, переховуючись у демократа Путіна  від "режиму" Януковича.lol

Я не хочу довго розповідати про свої враження від прочитаного, хочу, щоб Ви висловили власні думки

ЧИТАТИ >>>>>ТИСНИ на картинку  

Олейников: "Поки "Свобода" - надія опозиції, "Регіони" виграватимуть будь-які вибори"

https://www.facebook.com/oleinikov.me Посилання на його ФБ

19

Коментарі

анонім

19.01.13, 14:46

Звичайний лібераст совкового походження. Як можна бути більшим українцем, вдягаючі косоворотку і шануючі Пушкіна? Та ще й не знаючі мови? Маячня.

    29.01.13, 14:47

    Якщо це правда,то тоді з цим ванькою все зрозуміло,і добре що це опудало звільнило Україну від власної присутності!

      анонім

      39.01.13, 14:50

      І що цікаво -- він же палкий прихильник ВАНОї! Хоча це і не дивно -- таких поглядів притримується усе ББ.

        49.01.13, 14:51Відповідь на 2 від Дажбожич

        Якщо це правда,то тоді з цим ванькою все зрозуміло,і добре що це опудало звільнило Україну від власної присутності!Його сторінка у ФБ. Можна з ним поспілкуватися. Я вже йому відповіла.
        https://www.facebook.com/oleinikov.me

          59.01.13, 14:52Відповідь на 3 від анонім

          І що цікаво -- він же палкий прихильник ВАНОї! Хоча це і не дивно -- таких поглядів притримується усе ББ.Я ж тому і написала: "Ще один скелет із шафи..." можу закінчити речення!

            69.01.13, 14:55Відповідь на 3 від анонім

            І що цікаво -- він же палкий прихильник ВАНОї! Хоча це і не дивно -- таких поглядів притримується усе ББ.А тебе не дивує, що АКТИВАЦІЯ ВОНОЇ і цього ПЄДпРИємця якось органічно припала на один і той самий день...
            Ти вже про поранене ВУХО чув?

              анонім

              79.01.13, 14:58

              Чому кожен перший кацап обов'язково має запхати своє брудне рило в українські справи?

                анонім

                89.01.13, 15:05Відповідь на 6 від Julia Taneta

                І що цікаво -- він же палкий прихильник ВАНОї! Хоча це і не дивно -- таких поглядів притримується усе ББ.А тебе не дивує, що АКТИВАЦІЯ ВОНОЇ і цього ПЄДпРИємця якось органічно припала на один і той самий день...
                Ти вже про поранене ВУХО чув?
                Про яке вухо?
                А те що почалася інформаційна підготовка до звільнення ВАНОї, вже з кінця минулого року помітно. І поки що усе йде за чітким сценарієм.

                  анонім

                  99.01.13, 15:18

                  От якраз Свобода йде на схід/південь і відкриває людям очі на правду. Свобода отримала найбільше голосів якраз в найбільш русифікованих містах сходу/півдня, а не в глухих, хоч і українських, селах. На студентських дільницях Харкова до 16%. На наступних виборах у Свободи там буде понад 50%, і хай кацапи вішаються.

                    109.01.13, 15:20Відповідь на 4 від Julia Taneta

                    Зараз і я зайду.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна