Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Це не мої братки (Пилипишин)

 Пилипишин говорит, что Левченко "испугался собственных братков"

(ЧИТАТИ ТУТ, тисни)

І після цього Пилипишин стверджує, що це не його братки???


20

Коментарі

12.11.12, 11:29

і я не я, і хата не моя

    Гість: Дон Бассилио

    22.11.12, 11:33

    пацаны с черного бумера реально

      32.11.12, 11:39Відповідь на 2 від Гість: Дон Бассилио

      пацаны с черного бумера реальноТак і харя Пилипка ж не краща, якщо уважно придивитися...

        Гість: Отец Онуфрий

        42.11.12, 11:40

        Здесь , дети, надобно нам всем уразуметь что судить брата своего надлежит не по внешности и не по словесам.
        Но сказано в писании : по делам их познаете их.

          52.11.12, 11:49Відповідь на 4 від Гість: Отец Онуфрий

          Здесь , дети, надобно нам всем уразуметь что судить брата своего надлежит не по внешности и не по словесам.
          Но сказано в писании : по делам их познаете их.
          Вірно! А дЄянія їх - фальсифікація виборів на окремо взятій ОВК(!!!) То як присудимо їм по дЄяніях їх???

            62.11.12, 11:51Відповідь на 3 від Julia Taneta

            пацаны с черного бумера реальноТак і харя Пилипка ж не краща, якщо уважно придивитися...Вона не краща чи гірша - вона інакша... На його харі написано "жулік" каліграфічним почерком, а в них написано "урка" печатними літерами...

              Гість: Отец Онуфрий

              72.11.12, 12:04Відповідь на 5 від Perovdupu

              Неразумные, опасаться надобно не тех кто видом напоминает грешника, памятуя о том что и разбойник - душегуб может искренне покаятся и получить отпущение грехов.
              Наипаче же уберечься вам надо от волков хищных , кои являют вам себя в образе и одеждах агнцев.

                82.11.12, 12:33Відповідь на 7 від Гість: Отец Онуфрий

                Неразумные, опасаться надобно не тех кто видом напоминает грешника, памятуя о том что и разбойник - душегуб может искренне покаятся и получить отпущение грехов.
                Наипаче же уберечься вам надо от волков хищных , кои являют вам себя в образе и одеждах агнцев.
                Таварісч нє панімаІт? Я написав, що піліпішин і Ко замішані у фальсифікації. Це в усьому світі є злочином (!!!) То до чого тут вовки та вівці?

                  анонім

                  92.11.12, 12:42

                  Що там в окрузі? Бо на сайті ЦВК завмерло.

                    102.11.12, 14:14

                    І газ в ОВК теж не його

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна