Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Мігранти

Хочу звернути увагу товариства на проблему мігрантів в Україні, про те, якими підступними методами формують громадську  думку, що це неминучий процес.

Ось як подає інформацію один з українських проєвропейськи налаштованих порталів :

"У 1950-1960-х роках основна маса трудових мігрантів складалася з малоосвідчених людей, готових виконувати фізично важку, малокваліфіковану працю у відповідь на попит на робочу силу в будівництві, промиловому секторі, сільському господарстві та енергетиці.
Нині найбільший дефіцит робочої сили відчуває сектор інформаційних технологій. Утім досить затребуваним залишаються працівники будівельних спеціальностей, інженери, фахівці в галузі виробництва та переробки продуктів харчування, у сфері туризму а також у сфері охорони здоров"я, особливо догляду за хворими та перестарілими". Іміграція подається як безвихідь в т.ч для України, оскільки населення старіє, а приїзжають молоді люди.

Згадується про те, "які жахіття чекають мігрантів у Європі (трудова і сексуальна експлуатація)

Наголошується про те, що уряди країн повинні вживати спеціальних засобів для захисту особливо вразливих груп мігрантів (жінок, дітей, осіб людей старших вікових груп).

А тепер розберемо по порядку :

Хіба схожі ці люди на спеціалістів у інформаційному секторі та ІТ технологій?








Бачите, не хочуть демократії! Тоді навіщо їдуть у Європу???

А ось ці люди, схожі на будівельників???







Чи хочете ви, щоб ці жінки доглядали за вашими батьками? І чи готові вони це робити?











Питання до чоловіків : " Чи готові ви до "сексуальної експлуатації" таких жінок?




Чи хочете ви, що б вони з осудом дивились на ваших співвітчизниць?







Чи хочеться вам, щоб вони зневажали ваш прапор?








Подивіться на що вони перетворили чисті міста німецьких бюргерів, де подівся шарм і неповторність Франціїї і куди котиться чопорна Британія?
Поле битви Лондон, Брюсель і Мюнхен!










Чи готові  ви до засилля мігрантів?


85%, 34 голоси

0%, 0 голосів

5%, 2 голоси

10%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
28

Коментарі

112.01.13, 21:13

Це зрозуміло, але не потрібно на це піддаватись! Тому вони і люто ненавидять Свободу, бо тільки вона виступає прити міграції.

    Гість: Бентіна

    212.01.13, 21:18

    Не разжигайте пожар. Пропагандистская подборка. Европа рожать не хочет, работать тяжело не хочет, вот и получает. А Украина пусть выводы делает

      312.01.13, 21:22

      Переправляючи з країни в країну?

        412.01.13, 21:22Відповідь на 2 від Гість: Бентіна

          Гість: чечако

          512.01.13, 21:33

          всех в сад

            Гість: R0mmel

            612.01.13, 22:16Відповідь на 2 від Гість: Бентіна

            по-перше, Європа працює. Білі французи, німці, бельгійці вимушені віддавати величезну частину свого заробітку на те, щоб прогодувати орди чорних мігрантів. По друге, як пов"язане бажання чи небажання народжувати і те, що емігранти перетворили цілі райони і міста колись благополучних і безпечних країн на криміногенні ісламські діри?

              712.01.13, 22:17

              Я категорично проти засилля мігрантів.

                812.01.13, 22:18

                Я поважаю негрів-в Африці,китайців-в Китаї...Лише кацапню з жидами-ніде!

                  анонім

                  912.01.13, 22:19

                  Детский сад... ей богу...

                    1012.01.13, 22:19

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна