хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Річ Посполита vs Україна

                                        Бучацький мирний договір vs Харківські угоди.

Бучацький мирний договір був укладений між Річчю Посполитою та Османською Імперією 18 жовтня 1672 року.

Харківські угоди були укладені між Україною та Російською Імперією   21 квітня 2010 року

Умови Бучацького договору :

Подільське воєводство відходило до Туреччини

Визнавалася влада Петра Дорошенка на Брацлавщині та Південній Київщині.

З цих земель виводились полькі залоги.

Польща зобов"язувалася сплатити Туреччині контрибуцію за зняття облоги Львова і щорічно виплачувати
22 000 злотих данини.

Умови Харківських угод :

Місто Севастополь практично відходило до Росіі до 2042 року.

Визнавалася влада В. Ф. Януковича на решті території, яка від нині мала називатися Малоросією, але назви не змінювали, щоб не лякати західних сусідів і місцеве тубільне населення, яке не розуміло "значної вигоди".

Залишалася російська залога у м. Севастополі.

Україна зобов"язувалася сплачувати контрибуцію у розмірі сотень мільонів доларів щорічно за газ, який вона не брала.

Ратифікація :

Польський сейм відмовився затвердити Бучацький мирний договір у квітні 1673 року.

Харківські угоди були ратифіковані Українським сеймом  27 квітня 2010 року, хоча деякі українські шляхтичі чинили спротив.

Наслідки :

Бучацький мирний договір польські історики назвали найгіршим мирним договором за всю історію існування держави.

Харківські угоди ????????? Історія рухається вперед...........

27.09.2012                          Рівне.
22

Коментарі

Гість: Wilhelm

127.09.12, 15:34

У Овоща стратегическое мЫшление на нуле. этот ламер даже с бумажки прочитать не может, а вы хотите, чтоб он в дипломатии что-то соображал. Господи, спаси Украину от "праффесианалов"!

    Гість: Дед Кондратий

    227.09.12, 15:36

    Шо то нацiяналiсти забегали на i.ua.Чуют,шо кирдык им скоро

      327.09.12, 15:41Відповідь на 2 від Гість: Дед Кондратий

      А як же се ти сидиш на сайті з буквою "і". Енто єсть націаналістіческая букафка

        Гість: Дед Кондратий

        427.09.12, 15:43Відповідь на 3 від severun38

        Я на ней не сижу-у мене гимаррой. Я сижу рядом с ней

          Гість: Рус с kija

          527.09.12, 15:51

          в назві --Річ Посполита...-- слово Річ- це предмет, чи позначення мови?

            627.09.12, 16:01Відповідь на 4 від Гість: Дед Кондратий

            Я на ней не сижу-у мене гимаррой. Я сижу рядом с нейДіду Кіндрате. Націоналістичне співтовариство дуже шкідливо впливає на 99ти_річних обтяжених геморроєм маразматиків...Дивіться, щоб часом не отримати загострення ваших "недугів"

              Гість: FoToN!!!

              –100727.09.12, 16:50

              Движени: нет нациским Петросянам! В попу я карал бандеровцев

                Гість: FoToN!!!

                827.09.12, 16:51Відповідь на 4 від Гість: Дед Кондратий

                Я на ней не сижу-у мене гимаррой. Я сижу рядом с ней Ты ее гоняешь .І.

                  Гість: FoToN!!!

                  927.09.12, 16:52Відповідь на 5 від Гість: Рус с kija

                  Ето парадокс

                    Гість: FoToN!!!

                    –1001027.09.12, 16:53Відповідь на 6 від Julia Taneta

                    Я на ней не сижу-у мене гимаррой. Я сижу рядом с нейДіду Кіндрате. Націоналістичне співтовариство дуже шкідливо впливає на 99ти_річних обтяжених геморроєм маразматиків...Дивіться, щоб часом не отримати загострення ваших "недугів"
                    Следи за словами, нацимкая погань.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна