хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

До попередньої замітки

Замітка видалена. Рукоплещіть, веселіться, радійте!
Наступним етапом мабуть стане видалення всього профілю.
Тепер зрозуміло хто проплачений, ким і наскільки.
Безпосередньо у самій статті не було чогось надзвичайного. Всі факти я взяв з книги Дмитро Чобіт "Макуха або штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко".

Але наведу епіграф, який використав цей автор до своєї книги :

"Немає нічого прихованого, що не виявиться, і нічого таємного, що не вийде наяв"




P.S. Один мій знайомий, прочитавши цю книжку сказав: "Потрібно щоб цю книгу прочитав кожен без винятку член "БЮТу".

23.07.2012                    Рівне
21

Коментарі

123.07.12, 16:33

"...Тепер зрозуміло хто проплачений, ким і наскільки..."
Абсолютно с єтим согласен. Вам муляет отсутствие срача между понятньіми категориями юзеров?
Вопрос риторический.

    223.07.12, 16:37Відповідь на 1 від MIRIKo

    Який срач? Ви ж читали! І мені здається що ви людина з здоровим глуздом! По суті викладених питань ніхто не приводив контрдоводів! Тільки називали мене зрадником, запроданцем і Іудою, який існує на гроші ПР.

      323.07.12, 16:38

      Друже! Вітаю з медалькою! Ти її отримав у чесному бою!
      Це ті КОШЕРНІ, які завжди стріляють у спину! Це з такими не ВАРТО об"єднуватись...вАни так і чекають, хто б подорожче у них купив би Україну, яка, Слава Богу, ще їм не належить і НЕ НАЛЕЖИТИМЕ НІКОЛИ!
      Слава Україні! Смерть нашим ВОРОГАМ!!!

        423.07.12, 16:41Відповідь на 3 від Julia Taneta

        Тсссссссссс! Мовчи! Зараз тобі ще повісять медальку за "откровєнноє бандєровскоє прівєтсвіє" - " Слава Україні!"

          523.07.12, 16:42

          До P.S ??? А як їх можна змусити прочитати ту книгу?? До того ж,процес читатання без осмислення прочитаного нічого не вартий... А чим вони будуть мислити???

            623.07.12, 16:44Відповідь на 3 від Julia Taneta

            Тсссссссс! Які Кошерні?! Хіба ви забули???? У "спіну стрєлялі бандєровци"*tear s*

              723.07.12, 16:45Відповідь на 2 від severun38

              там не було суті, там було імхо, досить недалеке.
              можливо, ви не в курсі, але свого часу "людям із здоровим глуздом" довелося докласти немаленьких зусиль, щоб припинити публічний смердючий срач поміж тими, між ким його не повинно бути.
              Ваша медалька - заслужена.

                823.07.12, 16:45Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

                Теж слушне зауваження. Але я не думаю що всі члени БЮТу є ідіотами. Я більш чим впевнений що там багато людей, якими маніпулюють.

                  923.07.12, 16:46

                  Пізнавальна книга... для тих хто хоче у чомусь розібратися.
                  Мабуть їм треба ще трохи часу і ще з пару-десят розчарувань щоб почати замислюватись... І це ще не факт!

                    1023.07.12, 16:47Відповідь на 7 від MIRIKo

                    Отже ви теж доклали зусиль?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна